Péče o zahrady

Náš tým zahradníků v čele se zahradní architektkou Klárou Kůželovou nabízí zakládání údržbu zeleně, projektování a návrhy zeleně, rozpočtování.

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Kláru Kůželovou – klara.kuzelova@golfhostivar.cz.

V roce 2007 se tým greekeeperů začal zabývat realizací zeleně a travnatých ploch i mimo golfový areál. V roce 2012 vznikla samostatná sekce zahradníků pro odborné zakládání a údržbu zeleně.

Jsme 10ti členný tým mladých spolehlivých lidí. Nabízíme veškeré zahradnické práce na vysoké odborné úrovni, s vybaveným vozovým parkem a s pevným zázemím společnosti. Stále se vzděláváme, účastníme se odborných seminářů, přednášek, školení a navštěvujeme odborné výstavy. Sledujeme trendy a novinky na trhu. Používáme pouze certifikované materiály (rostliny, substráty, hnojiva, závlahový systém).

Každý projekt tvoříme individuálně „na míru“ podle vašich požadavků a potřeb. Pro perspektivní  zobrazení návrhů používáme program Realtime Landscaping Architect. Ke každé zakázce vypracujeme předběžný rozpočet ve formátu PDF, který s vámi konzultujeme. Po celou dobu spolupráce jsme s vámi v kontaktu a akceptujeme veškeré připomínky. Při předání zakázky od nás dostanete technickou zprávu. V té naleznete potřebné informace o průběhu prací, doplněných o fotodokumentaci, podrobný rozpočet prací, použitého materiálu a doporučení následné údržby zeleně.

Spolupracujeme:
firma Agrostis www.agrostis.cz
společnost Agro CS www.agrocs.cz
firma RODOP www.rodop.cz
podnik Arboeko www.arboeko.com
společnost Profigrass s.r.o. www.toro-zavlahy.cz
společnost STROM PRAHA a.s. www.strompraha.cz
trvalková školka PERENY www.pereny.cz
zahradnictví školky Montano www.skolky-montano.cz
ADAM – zahradnická www.adamza.cz

• Objednávky a termíny odborných konzultací přijímáme pondělí – čtvrtek od 9.00 do 16.00hod

• Návrhy zeleně, studie rostlin a cenové nabídky zasíláme do deseti dnů od konzultace.

• Návrh a cenovou nabídku pro instalaci automatických závlahových systémů zasíláme vždy až po konzultaci a po zmapování pozemku.

Veškeré zahradnické práce provádíme v souladu zákona České národní rady č.114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny ve znění pozdějších předpisů (změněn zákony č.347/1992 Sb., č. 289/1995 Sb., č.3/1997 Sb. a č.16/1997 Sb.) a v souladu ČSN 83 9031, ČSN 83 9021, ČSN 83 9011.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.