Golfové hřiště

Přijďte si zahrát

Klasickou devítku jsme nahradili dvanáctkou. Ta je již od sezony 2021 v plném provozu. Aktuálně dostavujeme poslední dvě jamky nové šestky, čtyři jamky z ní si můžete zahrát už teď. V Hostivaři hrajeme podle nového herního systému 12+4 (a již v sozoně 2022 12+6). Je jen na vás na kolik jamek se cítíte nebo kolik máte času. Hra na hřišti se tak stává nevšedním zážitkem a to i díky venkovní galerii, která je součástí našeho hřiště.

Na turnaje a firemní akce umíme jamky přečíslovat tak, abyste si mohli zahrát místo dvou hřišť jedno osmnáctijamkové, které začíná i končí u klubovny.

Vyberte si svojí oblíbenou herní variantu a přijďte si zahrát:

A: 12 jamek – vlajková loď (bílá)
Dvanáctku jste si natolik oblíbili, že jsme vaše prosby vyslyšeli a nahradili tak stávající klasickou devítku. První odpal začíná a poslední putt končí u klubovny.B: 4 jamky – po dokončení 6 (červená)
Alternativa pro rodiny s dětmi nebo hráče, kteří nemají moc času, nebo si po tréninku chtějí obejít jen pár jamek. Jamky umístěné dole pod Rezidencí Golf Hostivař.C: 12 + 4 – s jídlem roste chuť (bílá + červená)
Pro golfisty, kteří si chtějí během hry dát v klidu oběd, kávu nebo si prostě jen odpočinout. A nebo prostě jen po dvanáctce zjistíte, že vám to nestačilo a chcete přidat – od sezony 2021 není problém.
D: 16 jamek – bez přestávky  (od léta 2022 již 18 jamek)
Kombinace a routing jamek je jako kompletní 18jamkové hřiště se startem i koncem u klubovny.(nikoliv jako varianta 12+4). Varianta připravená pro mistrovské turnaje, nebo velké firemní turnaje.

Informace o hřišti

  • hřiště bylo otevřeno 25. června 2006 jako devíti jamkové
  • v roce 2020 začaly přibývat další nové jamky, dnes hrajeme kombinaci dvanáctky a šestky
  • hřiště je oficiálně znormované –  tabulky HCP a parametry ZDE
  • oprávněním pro hru je uhraný HCP (alespoň 54)
  • provozní doba: denně 7:00 – do setmění
  • turnajový rekord hřiště: Ondřej Melichar (63 ran /-9,  hra na 18 jamek, norma par 72),  12.9.2020 Mistrovství klubu ve hře na rány

Jak jste si možná všimli, každá jamka má své jméno. Symbolizuje většinou to, čím si myslíme, že je typická. Domníváme se, že jména nejen pomohou hráčům si lépe jamky pamatovat a vybavit. Také se říká, že na každém golfovém hřišti má každá jamka svou „duši“ a zaslouží si tudíž vlastní jméno a nejen anonymní pořadové číslo.

Aktuální ceník najdete zde.

Areál nabízí další možnosti

V rámci našeho areálu naleznete driving range, public hřiště golfové akademie, multifunkční hřiště, hřiště na beach volejbal, zmrzlinárnu, restauraci, hlídání dětí, péči o zahrady a mnoho dalšího.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.