Pronájem boxů, bezpečnostní schránky

Nabízíme pronájem boxu na uskladnění golfových bagů.
Boxy se nacházejí v uzamčené místnosti v suterénu nové budovy. Přístup do místnosti je možný pouze s čipovou kartou, kterou získáte k boxu. Každý uživatel pronajatého boxu má vlastní klíč od kvalitního visacího zámku. Rodinné a Jumbo boxy jsou vybavené elektrickou zásuvkou 230V pro dobíjení baterií elektrických golfových vozíků. Box je možné zakoupit přímo na recepci nebo rezervovat na zdenka.krizova@golfhostivar.cz

Při zřízení pronájmu mějte prosím připravenou hotovost ve výši 200 Kč pro uhrazení zálohy za zapůjčení klíče a přístupové karty.

 

Roční poplatek

standard
(55x60x120)

rodinný
(85x60x120)

jumbo
(120x60x120)

Nečlen

3 600 Kč

4 900 Kč

8 400 Kč

Člen GCHOS

2 700 Kč

3 675 Kč

6 300 Kč

 

V autě už osobní věci nenechávejte, dejte si je do bezpečnostních schránek. V recepci našeho areálu je 16 bezpečnostních boxů, které slouží k úschově vašich osobních věcí. Bez problémů se do nich vejde i notebook, který si můžete dobít díky elektrické zásuvce, kterou je každý box vybaven. Jednoduché ovládání je na kódový zámek, takže se nemusíte obávat, že ztratíte od své schránky někde na hřišti klíček. Zapůjčení je samozřejmě zdarma. Skříňky jsou očíslované a pojmenované podle hráčů světového profesionálního golfu. Je jen na vás, ke kterému profíkovi si své osobní věci schováte.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.