Bydlení na golfu

REZIDENCE GOLF HOSTIVAŘ – na golf to budete mít 5 minut…pěšky.

Na pozemcích přímo sousedících s naším golfovým areálem vznikl ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař, pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba stovku komfortních rodinných domů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé devítijamkové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou dvoupodlažní s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.

RD jsou kompletně dokončené, každý z majitelů nových domů si v rámci tzv. klientského kreditu vybere vybavení domů dle svých představ – finální povrchy podlah, kompletně dokončené koupelny, vnitřní dveře, venkovní terasy… Noví majitelé mají také možnost změnit vnitřní dispozice domů.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

O projektu – plán do budoucna
I – VI. etapa 1. fáze projektu (113 RD a 24 samostatných garáží) je stavebně dokončená, všechny RD jsou prodané. Z další fáze projektu – VII. etapa, kde je 54 bytů a 12 rodinných domů, zbývá posledních pár nemovitostí. Následně navážeme další částí VII. etapy – 7 řadových RD, zde zbývá poslední dům a výstavbou X. etapy projetu, kde je 10 přízemních rodinných domů – užitná plocha těchto domů je okolo 300 m2, pozemek cca 700 m2 a parkováním pro 4 auta. Většina domů z této etapy je již rezervována. S dokončení této části se počítá do konce roku 2023. Skoro souběžně s výstavbou X. etapy bude potom probíhat i stavba etapy IX., což bude areál seniorů Zátiší Hostivař s 222 byty pro 320 osob, větší část objektu bude sloužit pro potřeby Alzheimer centra – dokončení a zprovoznění je v plánu na začátku roku 2024. Poslední výstavbou v této fázi projektu je třetí část VII. etapy – zde bude 24 RD o užitné ploše 180-230 m2, dokončení se předpokládá na konec roku 2025.

Více o projektu: www.rezidencegolfhostivar.cz.

RGH_Etapa3-interior

První etapa (19 RD) je již prodaná a od podzimu 2013 také obývána.

Videoprezentace projektu:

 

video screen

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.