Více z této sekce

Bydlení na golfu

REZIDENCE GOLF HOSTIVAŘ – na golf to budete mít 5 minut…pěšky.

Na pozemcích přímo sousedících s naším golfovým areálem vznikl ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař, pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba stovku komfortních rodinných domů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé devítijamkové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou dvoupodlažní s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.

RD jsou kompletně dokončené, každý z majitelů nových domů si v rámci tzv. klientského kreditu vybere vybavení domů dle svých představ – finální povrchy podlah, kompletně dokončené koupelny, vnitřní dveře, venkovní terasy… Noví majitelé mají také možnost změnit vnitřní dispozice domů.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

Skoro všechny rodinné domy první fáze projektu Rezidence Golf Hostivař jsou rozprodané a tak jsme se rozhodli, že nabídku rozšíříme. Prodej druhé fáze zahájen. Druhá fáze bude mít několik částí, na jejímž konci se rezidence rozšíří o 3 bytové domy s celkovým počtem 54 bytů, 43 rodinných domů a nový dům pro seniory. To vše do pěti let.
První část – všechny byty a devět rodinných domů začínáme stavět na podzim 2019 a finišovat budeme v roce 2021.

Více o projektu: www.rezidencegolfhostivar.cz.

RGH_Etapa3-interior

První etapa (19 RD) je již prodaná a od podzimu 2013 také obývána.

Videoprezentace projektu:

 

video screen

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu

Naše další areály