Více z této sekce

O areálu

Představujeme areál GOLF HOSTIVAŘ
Golf v Praze

Golf Hostivař je moderní golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 16jamkovém hřišti.

Video areálu Golf Hostivař zde:

 

Historie golfu v Hostivaři se začala psát už v roce 2002. V první fázi bylo zprovozněno tréninkové centrum (driving range), v roce 2005 přibyla 9jamková golfová akademie a v roce 2006 bylo otevřeno i 9jamkové golfové hřiště, kde si hráči mohou nadále zlepšovat svůj handicap a účastnit se i golfových turnajů. Momentálně finišujeme stavbu druhé devítky, kterou otevřeme v roce 2020.

Snažíme se zpřístupňovat golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů. Nabízíme hned několik výhodných golfových kurzů, které můžete absolvovat sami nebo s vašimi přáteli.

Nejsme jen komerční areál, ale snažíme se i pomáhat – již několik let podporujeme nadaci Mathilda, udělali jsme hezčí Vánoce Božence Hradílkové, a nebo uhradili školní obědy pro 400 dětí v Praze.

Golf Hostivař je ideální možností, jak:

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu