O areálu

Galerie Golf Hostivař

Galerie Golf Hostivař je moderní golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 18jamkovém hřišti. V roce 2022 jsme areál přejmenovali z původního názvu Golf Hostivař na Galerie Golf Hostivař.

 

 

Historie golfu v Hostivaři se začala psát už v roce 2002. V první fázi bylo zprovozněno tréninkové centrum (driving range), v roce 2005 přibyla 9jamková golfová akademie a v roce 2006 bylo otevřeno i 9jamkové golfové hřiště, kde si hráči mohou nadále zlepšovat svůj handicap a účastnit se i golfových turnajů. Momentálně finišujeme stavbu posledních jamek a areál bude mít plnohodnotných 18 jamek mistrovského hřiště. Zcela netradičně však hrajeme 12 jamek a 6 jamek.

Snažíme se zpřístupňovat golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů. Nabízíme hned několik výhodných golfových kurzů, které můžete absolvovat sami nebo s vašimi přáteli.

Nejsme jen komerční areál, ale snažíme se i pomáhat – již několik let podporujeme nadaci Mathilda, udělali jsme hezčí Vánoce Božence Hradílkové, a nebo uhradili školní obědy pro 400 dětí v Praze. Každoročně nabízíme možnost naučit se golf stovkám osob z našeho okolí v rámci projektu Budu golfista!

Na základě výsledků čtenářské Ankety magazínu GOLF DIGEST C&S roku 2021 jsme umístili v kategorii devítijamkových hřišť na 1. místě.

 

V roce 2022 změnil areál kabát a přejmenoval se na Galerie Golf Hostivař

Naše hřiště je zároveň i galerie pod širým hostivařským nebem. Setkávají se zde špičková díla nejvýznamnějších autorů současnosti v jiskřivém dialogu s nejnovějšími pracemi nové vlny umělců. Talentovaní autoři tak dostávají jedinečnou šanci vyrovnat se svým vzorům a strhnout na sebe pozornost jak znalců umění, tak širokého spektra návštěvníků.

Chceme golfistům představit to nejlepší z českého, ale i mezinárodního sochařství, a to v prostředí a v profilu hostivařského hřiště. Hra na našem hřišti se tak stává i kulturním zážitkem. A proto jsme se rozhodli spojit naší lásku k umění i oficiálně – od roku 2022 nás tak najdete pod novým jménem – GALERIE GOLF HOSTIVAŘ.

V areálu máte ideální možnost se seznámit s golfem, získat hrací handicap, získat golfové dovednosti, se kterými hráč obstojí i na kterémkoliv dalším hřišti, a také si zahrát i ve všední den bez časové ztráty spojené s dopravou na vzdálené hřiště.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.