Více z této sekce

9jamkové hřiště

Informace o hřišti

Jak jste si možná všimli, každá jamka má své jméno. Symbolizuje většinou to, čím si myslíme, že je typická. Domníváme se, že jména nejen pomohou hráčům si lépe jamky pamatovat a vybavit. Také se říká, že na každém golfovém hřišti má každá jamka svou „duši“ a zaslouží si tudíž vlastní jméno a nejen anonymní pořadové číslo.

Druhá devítka
Na jaře 2020 otevíráme prvních pár jamek druhé devítky, v létě další a na podzim 2020, když počasí dovolí, hrajeme celou osmnáctku. Členové DRIVE plus, DRIVE top, řádní a rezidenti na těchto nových jamkách mohou hrát v sezoně 2020 v rámci svého členství zdarma. Členové základního členství DRIVE za zvýhodněných podmínek.
Proleťte se s námi nad bezesporu nejzajímavější jamkou druhé devítky.

(video Libor Špaček, listopad 2019)

 

Galerie Golf Hostivař

Naše hřiště je zároveň i galerie pod širým hostivařským nebem. Setkávají se zde špičková díla nejvýznamnějších autorů současnosti v jiskřivém dialogu s nejnovějšími pracemi nové vlny umělců. Talentovaní autoři tak dostávají jedinečnou šanci vyrovnat se svým vzorům a strhnout na sebe pozornost jak znalců umění, tak širokého spektra návštěvníků.

Záměrem Galerie Golf Hostivař je představit to nejlepší z českého, ale i mezinárodního sochařství, a to v prostředí a v profilu hostivařského hřiště. Hra na našem hřišti se tak stává i kulturním zážitkem. Více na www.galeriegolfhostivar.cz

 bg

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu

Naše další areály