Více z této sekce

Kurzy pravidel

Čas na hledání míče byl zkrácen na 3 minuty. Partner ani nosič nesmí stát za vámi, když se chystáte na ránu. Kdykoliv hrajete z odpaliště, můžete si míč natýčkovat. Úleva od zabořeného míče může být třeba i v roughu. Z bankru si lze vyndat volné přírodní předměty. Lze založit v trestné oblasti, dříve ve vodní překážce. Nemusíte vyndavat vlajku. Náhodné pohnutí míče při hledání je vždy beztrestné…. to a mnoho dalšího se změnilo od ledna 2019 v pravidlech golfu… V našem kurzu projdeme nejen změny v pravidlech, ale také si osvěžíme všechna pravidla, která hráč bude pro svou běžnou hru potřebovat nejčastěji.

Kurz pravidel v rámci golfové akademie Hostivař je odborně zastřešen předsedou STK GCHOS a hlavním maršálem Honzou Šonkou, který působí několik let na půdě České Golfové Federace jako turnajový ředitel a rozhodčí. Během školení se seznámíte zábavnou formou se základy golfových pravidel, uvidíte mnohé pravidlové případy v praxi a na hřišti se po tomto kurzu bude cítit jako doma.

Nové termíny vypíšeme na začátku sezóny 2022.

Termíny je nutné rezervovat na tel. č. 724 124 818 nebo na emailu recepce@golfhostivar.cz (uveďte prosím jméno, příjmení, telefon, email na každého účastníka).

Cena kurzu: pro členy GCHOS 90 Kč, ostatní 150 Kč

V ceně kurzu:

Co kurzem získám?

Základy golfových pravidel a golfové etikety. Odpovědi na otázky a nejasnosti v golfových pravidlech.

Doporučujeme

Přečíst si předem golfová pravidla- Hráčskou edici, nebo Stručného průvodce pravidly golfu, případně si připravit dotazy na které vám školitel rád odpoví.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv pravidlovým dotazem na jan.sonka@golfhostivar.cz; nebo navštivte internetovou pravidlovou poradnu.

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu