Více z této sekce

Výuka golfu

Každý, kdo to v golfu dotáhl alespoň ke zkoušce golfové způsobilosti, což je takový malý řidičák zajišťující oprávnění hrát na velké většině hřišť, potvrdí – bez trenéra to nejde. A každý, kdo se od zkoušky posunul alespoň k soutěžnímu handicapu 36, nebo ještě lépe až k single handicapu, dodá – a nepůjde to ani dál. Alespoň občasné konzultace s profesionálním trenérem si čas od času dopřává velká většina golfistů. A ten, kdo to nedělá – těžko kdy zlepšuje své scóre na hřišti.

Golf je sport, který nemá cenu učit se od kamarádů nebo pokukováním po ostatních na drivingu. Švih, pitch, chip, putt, volba holí, bunker atd. jsou natolik specifické dovednosti, že je lepší nechat si poradit od někoho, kdo je nejen umí hrát, ale především umí učit. Zkušenější hráči, kteří již poznají, co je jejich slabší místo, potom navštěvují trenéra za účelem opravení některého ze špatných návyků. Ti ostatní zpravidla proto, aby trenér jejich chyby v provedení švihu nejprve odhalil, a následně odstranil.

Areál Golf Hostivař patří k špičkovým tréninkovým zařízením, má rozsáhlé osvětlené tréninkové plochy, cvičnou devítku, vyhřívané venkovní odpaliště, indoorovou halu pro čas nečasu. A také Golfovou akademii Hostivař, propracovaný systém golfového vzdělávání pro každého, komu je více než čtyři roky. Hráči všech úrovní, dokonce i ti, kdo ještě hráči golfu vůbec nejsou a nejsou si ani jisti, že by jimi být chtěli, si mohou vybrat z široké nabídky kurzů a lekcí, zaměřených na všechny herní úrovně a všechny herní problémy. Systém kurzů, skupinových i individuálních, na sebe navzájem navazuje tak, aby se každý postupně propracoval k dobrým výsledkům na hřišti. Současně ale není podmínkou projít všemi kurzy od začátku, můžete se přidat do kteréhokoli z nich. Záleží jen na vás, kdo jste, jak hrajete a jaké nároky na sebe máte.

Golfová akademie má na své hráče nároky vždy stejné. Mít rád golf a pokud se chcete opravdu zlepšit, tak také pravidelně trénovat. Ale neděste se. Trénink, to v golfu znamená zahrát si cvičnou devítku s kamarády nebo třeba zajet na driving na půl hodinky hned ráno ještě před cestou do práce…  Čímž se ten první požadavek, mít golf rád, dostaví jaksi sám. A kdo si golf užívá, hraje vždycky dobře.

Naučíme hrát golf i vás!

GH_academy_final_ver. 1

 

15 fíček s přáteli

15 fíček s přáteli
Čerpejte s parťáky vaše členské výhody. S DRIVE plus.

Trénujte od 260 Kč měsíčně

Trénujte od 260 Kč měsíčně
S celoroční tréninkovou kartou. Od ledna až do prosince.

Prázdninové dětské kurzy

Prázdninové dětské kurzy
Už máte pro děti program na prázdniny?

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří
Lekce s trenéry, soutěže, bohatý doprovodný program

Partneři areálu

Naše další areály