Wellness v hodnotě 13 000 Kč, láhev každý měsíc

V zimě se u nás nudit opravdu nebudete, dáme vám pádný důvod neuklízet hole do garáže nebo sklepa a přijet si zatrénovat, i když venku chumelí nebo mrzne. Máme totiž Indoor a tak můžeme soutěžit bez ohledu na počasí.

Dvě zásadní akce by vám uniknout neměly – první je, že od prosince do března běží Indoorová soutěž o tři měsíce Wellness & Spa v hotelu Carlo IV. Stačí, abyste se k nám do Indooru vydali alespoň jednou. Na konci března pak ze všech návštěv v tomto období vylosujeme šťastlivce, který si pak bude tři měsíce užívat a relaxovat zdarma. Mějte na paměti, že čím více návštěv, tím větší šance vyhrát. Více zde. 

Druhou soutěž již znáte z loňska – HOPALO. Vyberte si na simulátoru jakékoliv hřiště chcete a nastavte simulátor na autoputt 2 metry. Když zahrajete alespoň některé jamky v paru, zařadíme vás do osudí, ze kterého budeme každý měsíc losovat pět výherců*. (vždy na konci měsíce, pokud to bude vycházet na víkend, tak hned následující pondělí). Kolik parů zahrajete, tolikrát bude vaše jméno v osudí. Každý měsíc začínáme nanovo. Stačí po hře vytisknout skóre kartu a odevzdat s kontaktem na recepci. Začínáme 1. 12. 2018 a končíme 31. 3. 2019. A jaké lahve můžete vyhrát? Více zde.

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu