Více z této sekce

Indoorová soutěž o tři měsíce Wellness & SPA v hotelu Carlo IV

Kdy jindy než v zimě je potřeba tělo hýčkat, proto jsme spojili síly s pražským hotelem Carlo IV, především s jejich Wellness & SPA .

Na to, abyste si mohli užít perfektní kombinaci du­chovní relaxace a fyzické regenerace stačí, když alespoň jednou za zimu zavítáte do na­šeho Indooru. Na konci března totiž vylosu­jeme jednoho z vás, kdo vyhraje tříměsíční členství ve Wellness & SPA v hotelu Carlo IV. A teď pozor, do slosovacího osudí budete zařazeni právě tolikrát, kolikrát k nám do Indooru v zimě přijdete. Šanci na výhru tak můžete zvýšit vy sami… a ještě díky tomu potrénujete golf.

Co můžete vyhrát? Silver členství na 3 měsíce v hodnotě 13 000 Kč.

Členství obsahuje:

Podmínky soutěže:

Do soutěžního osudí bude zařazena každá návštěva našeho Indoor centra (tzn. návštěva alespoň jednoho tréninkového místa – rohož, simulátor, puttovací koberec) v období od 1. prosince 2018 do 30. března 2019. Každá z těchto návštěv musí být řádně odbavena na recepci. 31. 3. 2019 vylosujeme jednu ze všech návštěv, která splňuje výše uvedené podmínky. Jméno výherce bude zveřejněno na našem webu a facebooku.

 


O hotelu

CARLO IV WELLNESS & SPA

Hotel Carlo IV je považován za synonymum luxusu a elegance. Ve svých prostorách na Senovážném náměstí v Praze ukrývá na více než 800 m² jedinečnou oázu klidu a relaxace. Luxusnímu prostředí lázní vévodí vyhřívaný dvacetimetrový bazén s masážními vířiv­kami, zdobený mozaikou, evokující motivy hadí kůže. Voda v bazénu je vyhřívána na příjemnou teplotu 29 – 31 ° C. Tlumené osvět­lení, modré barvy a vonné svíčky vyvolávají okamžitý pocit relaxace. V relaxační zóně se nachází parní lázeň a sauna s osvěžujícím bazénkem. K dispozici jsou tři lázeňské sa­lonky, které navozují uklidňující atmosféru, a kde se o hosty postarají zkušení terapeuti. Kromě masáží mohou hosté využít i další služby, omlazující péči o pleť, pedikúru či manikúru. Manažerka Carlo IV Wellness & Spa a golfistka, Markéta Jurkovič v zimních měsících doporučuje především pravidelnou návštěvu sauny, která má blahodárné účinky a posiluje imunitu. Hitem letošní zimy je re­laxační rituál s Himalájskou solí, jedinečné ošetření pro detoxikaci se solným scrubem a zábalem, který stimuluje metabolismus, odstraňuje bolesti svalů a kloubů a zlepšuje krevní oběh. V prosinci a v lednu můžete navíc navštívit devadesátiminutový rituál sestavený terapeutem přímo vám na míru, při němž vyzkoušíte i speciální aromatický olej Tranquillity.

Více o členství zde.

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu

Naše další areály