Splatnost členských příspěvků 20. ledna 2019

V neděli 20. ledna 2019 končí splatnost členských příspěvků na sezonu 2019. Pokud tento termín stihnete, získáte jako bonus GREEN FEE ZDARMA.

Green fee je platné celou příští sezonu a je na vás, kdy se rozhodnete ho využít. Pokyny k platbě byste měli mít všichni ve svých emailových schránkách, pokud mail nemůžete dohledat, stačí kontaktovat naši recepci (telefon, chat) a dozvíte se vaše VS.
Typy členství zde. 

I v příští sezoně budou naše členské balíčky pořádně nadupané. Stále platí, že v rámci základního členství získáte dvakrát tolik služeb! I letošní zimu můžete v našem partnerském lyžařském areálu lyžovat zdarma a i celou příští sezonu si můžete užívat veškeré služby, které od nás získáte zdarma.

Novinkou je, že v rámci členství DRIVE a DRIVE plus máte možnost hrát zdarma veškeré mistrovské turnaje! Nově vlastníci tohoto členství získají 10 košů na driving jako náhradu za 5 neomezených vstupů, jejichž platnost v letošní sezoně skončila. Letos najíždíme na systém díky kterému budete platit jen za míčky, které budete chtít využít. Deset košů na driving range už obsahují i vstupy, takže si je můžete rozprostřít do deseti různých návštěv. Členové DRIVE Top od nás získávají košů rovnou dvacet. Více i změnách v systému vydávání míčů v sezoně 2019 zde.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.