Změny od 13. 10. 2018: driving + hřiště

Příští měsíce budou v našem areálu ve znamení rozsáhlých stavebních úprav. V sobotu 13. 10. začíná kompletní výměna plynového potrubí, vedoucího pod hřištěm, která bude představovat dočasné omezení provozu – hlavní hřiště bude mít do konce listopadu zkrácené 4 jamky, od 20. 11. 2018 bude uzavřené úplně. Až do jara bude uzavřený i venkovní driving range, nicméně v provozu zůstává většina cvičných greenů a hřiště akademie. Jsme si vědomi, že tyto změny pro golfisty, kteří trénují i v zimním období venku, nemusí být příjemné, ale na druhou stranu nám výměna plynového potrubí zajistí dlouhá léta klid od častých lokálních oprav, které nás ruší v sezoně při hře.

Významnou novinkou a dobrou zprávou je, že v příštím roce dokončíme a osejeme 6 jamek nového hřiště, na které se všichni již tak těšíme. Hráči díky tomu budou moci zvolit hru na 6, 9, 15 nebo 18 jamek. Oproti klasickému počtu jamek, na které jsou golfisté zvyklí, hráči získají v Hostivaři další herní varianty, které si mohou vybrat pro svoji hru, a to jak z hlediska času, tak i herní chuti. Nové jamky budou mít atraktivní členitý design, krásné výhledy a nebude chybět ani zajímavá vodní nádrž, která se stane nedílnou součástí hry.

 

Pro všechny naše členy jsme připravili zvýhodnění, které jim uvedená omezení zpříjemní. Cenu za green fee jsme od října nastavili na sympatických 350 Kč, pro děti a seniory na 300 Kč. Po celou dobu uzavřeného driving range jsou Vám k dispozici venkovní tréninkové plochy vč. míčů zdarma. Ke členství na sezonu 2019 od nás jako dárek získáte zdarma green fee na 9 jamek. Stačí jen prodloužit členství a stihnout to do 20. ledna 2019. Členství na sezonu 2019 je možné hradit již od 15. listopadu 2018.

 

Pokud jste nestihli vyčerpat služby, které jste od nás v rámci členství na sezonu 2018 získali, automaticky Vám jejich platnost při prodloužení členství na rok 2019 nastavíme až do konce roku 2019. Jestli jste si v sezoně zakoupili sezonní tréninkové karty na driving platné do 31. 12. 2018, jejich platnost Vám automaticky prodloužíme do 30. 6. 2019.*

 

Nově budete platit jen za to, kolik odpálíte míčů

Od nové sezony 2019 měníme systém prodeje drivingových míčů. Řada z Vás hledí při tréninku na kvalitu a ne na kvantitu, a proto doplácela na ty, kteří zase rádi pálí jeden míč za druhým. Stávalo se také, že někteří hráči po sobě na greenech míče neuklízeli a nebylo v našich silách zajistit ideální tréninkové podmínky. I z těchto důvodů jsme se rozhodli, že od nové sezony budete platit jen za míče, které odpálíte. Jako náš člen za koš s padesáti míči zaplatíte 100 Kč, děti a senioři a členi Drive Top 80 Kč. Vstup do areálu je již zahrnutý v ceně míčů. Pokud však budete chtít trénovat pouze krátkou hru, a to jen s vlastními míči, můžete si zaplatit samostatný celodenní vstup za 80 Kč, děti a senioři jen 60 Kč. Věříme, že tímto krokem zlepšíme podmínky na drivingu a že tento systém Vám bude vyhovovat více než ten dosavadní. V rámci členství získáte nově 10 košů na driving range vč. vstupu (Drive Top 20 košů). Tímto způsobem můžete v rámci Vašeho členství využít až dvojnásobný počet návštěv drivingu než doposud.
Naši řádní členové
budou mít od sezony 2019 denně k dispozici dva koše míčků zdarma, každý další za 80 Kč.

 

*Se změnou systému na výdej míčků se Vám převedou služby na prodloužených kartách (1 nevychozený vstup = 2 košíky míčků).

 

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.