POUZE PRO NAŠE ČLENY: Green fee zdarma

Ve čtvrtek 15. listopadu startuje prodej členství na sezonu 2019. Všichni naši členové, kteří si stihnou členství na příští sezonu prodloužit do 20. ledna 2019 získají GREEN FEE ZDARMA. Green fee je platné celou příští sezonu a je na vás, kdy se rozhodnete ho využít.

I v příští sezoně budou naše členské balíčky pořádně nadupané. Stále platí, že v rámci základního členství získáte dvakrát tolik služeb! I letošní zimu můžete v našem partnerském lyžařském areálu lyžovat zdarma a i celou příští sezonu si můžete užívat veškeré služby, které od nás získáte zdarma.

Novinkou je, že v rámci členství DRIVE a DRIVE plus máte možnost hrát zdarma veškeré mistrovské turnaje! Nově vlastníci tohoto členství získají 10 košů na driving jako náhradu za 5 neomezených vstupů, jejichž platnost v letošní sezoně skončila. Od příští sezony najíždíme na systém díky kterému budete platit jen za míčky, které budete chtít využít. Deset košů na driving range už obsahují i vstupy, takže si je můžete rozprostřít do deseti různých návštěv. Členové DRIVE Top od nás získávají košů rovnou dvacet. Více i změnách v systému vydávání míčů v sezoně 2019 zde.

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu