Herní systém 2022

V Hostivaři nově platí, že místo standardní devítky je hlavní vlajkovou lodí hostivařská dvanáctka. Momentálně se dokončují poslední dvě jamky z druhého, menšího šestijamkového hřiště a aktuálně si tak můžete zahrát již čtyři dokončené. Po dokončení (jaro příští sezona) se hostivařské hřiště bude hrát ve formátu 12 + 6 = 18. (momentálně hrajeme 12 + 4 = 16)
Na výběr máte hned několik variant hry. Je jen na vás kolik času na golf máte a jestli třeba po dohrané dvanáctce dostanete chuť ještě na další jamky. Na turnaje a firemní akce umíme jamky přečíslovat tak, abyste si mohli zahrát místo dvou hřišť jedno osmnáctijamkové, které začíná i končí u klubovny.
Vyberte si svojí oblíbenou herní variantu a přijďte si zahrát.

A: 12 jamek – vlajková loď (bílá)
Dvanáctku jste si natolik oblíbili, že jsme vaše prosby vyslyšeli a nahradili tak stávající klasickou devítku. První odpal začíná a poslední putt končí u klubovny.

B: 4 jamky – po dokončení 6 (červená)
Alternativa pro rodiny s dětmi nebo hráče, kteří nemají moc času, nebo si po tréninku chtějí obejít jen pár jamek. Jamky umístěné dole pod Rezidencí Golf Hostivař.

C: 12 + 4 – s jídlem roste chuť (bílá + červená)
Pro golfisty, kteří si chtějí během hry dát v klidu oběd, kávu nebo si prostě jen odpočinout. A nebo prostě jen po dvanáctce zjistíte, že vám to nestačilo a chcete přidat – od sezony 2021 není problém.

D: 16 jamek – bez přestávky  (od léta 2022 již 18 jamek)
Kombinace a routing jamek je jako kompletní 18jamkové hřiště se startem i koncem u klubovny.(nikoliv jako varianta 12+4). Varianta připravená pro mistrovské turnaje, nebo velké firemní turnaje.

 

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.