Zimní ceník

Od 15. listopadu jsme pro vás připravili ZIMNÍ CENY! Naše hřiště si tak můžete zahrát až se 40% slevou oproti letnímu ceníku.

Jsme si vědomi toho, že hřiště není přes zimní období v plné síle a může se tak klidně stát, že budou některé části více podmáčené, rozšlapané, nebo třeba i uzavřené. Přes zimní období, které datujeme od poloviny listopadu do poloviny března, se tak může stát, že budou uzavřeny například jamky č. 2 (Sahara) a č.3 (Vlny), nebo některé jamky budeme hrát na zimní greeny. Pokud nám to ale počasí dovolí, budeme hrát všechny jamky a používat standardní greeny. Aktuální informace naleznete na našem webu, nebo kontaktujte recepci areálu.

V zimní období je také zvýšená možnost výskytu přízemních mrazíků – v takových případech musíme ranní otevření hřiště posunout. Snažíme se pak vždy do hry dostat všechny hráče, kteří s hrou počítali, ale přednost mají ti, jejichž teetime se nemusel rušit. Uvidíte-li ráno námrazu a váš teetime je relativně brzký, raději kontaktujte recepci areálu a ověřte si, zda je hřiště v provozu.

Zimní ceník naleznete zde.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.