Už hrajeme 18 jamek!

Jsme komplet!

Před 16 lety jsme otevřeli devítijamkové hřiště. Po čase jsme začali přemýšlet nad tím, že devět je málo, že chceme víc, a začali plánovat osmnáctku. Nestavěli jsme nějakým převratným tempem, ale přeci jen už je to tady.

Od 1. července 2022 jsme otevřeli poslední dvě zbývající jamky a stali jsme se plnohodnotnou osmnáctkou.
Herní systém držíme, jak jsme dlouho avizovali, ve variantě 12 + 6.  Varianta osmnáctky v kuse („začnu i skončím u klubovny“) připadá v úvahu na větší klubové turnaje a firemní akce samozřejmě i letos. V podstatě jen nahrazujeme šestnáctku. V příští sezóně bychom rádi některé dny v týdnu právě hru na osmnáct jamek v kuse také nabízeli jako standardní herní variantu.

Poslední dokončené a otevřené mají číslo 3 (Nádražní) a číslo 4 (Zpáteční). Jsou to nejspodnější jamky naší šestky. O těchto dvou jamkách píšeme i v novém vydání našeho magazínu. 

„Věříme, že během léta pořádně zarostou a brzy budou nedílnou součástí našeho né přiliš dlouhého, ale technického hřiště. Spodní šestka je krásná a poslední jamky její kvalitu jen podtrhují. Určitě neváhejte na nevšední hru na šest jamek vyrazit. Ráno před prací, nebo večer po práci – zastihnete je ve skvělém světle.“  doplňuje ředitel areálu Jan Šonka.

Rezervace můžete provádět i on-line přes Teetime.cz.
Ceník našich služeb je k dispozici zde.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.