Tým žen bere stříbro ve 2. lize

Naše družstvo žen hrající 2. ligu – B (Střed a Jih) ve složení: Adéla Brychtová, Erika Kotková, Anežka Pavlíčková a Kačka Kulová skončilo letos na výborném 2. místě.

Druhá liga odstartovala na začátku června dvěma koly na rány v Benátkách nad Jizerou a už zde holky ukázaly, že letos budou bojovat o postup, když skončily na průběžném 2. místě.

Finále se letos odehrálo v posledním červencovém víkendu na hřišti v Hluboké nad Vltavou. Finále odstartovalo 3. kvalifikačním kolem na rány, kde zazářila hráčka naší výkonnostní skupiny Adéla Brychtová, která zahrála 76 ran, což byl 4. nejlepší výsledek ten den a po dalších skvělých výkonech od ostatních hráček holky udržely 2. místo po kvalifikaci.

Ve vyřazovací jamkové části naše holky čekalo ve čtvrtfinále družstvo Českého golfového klubu, se kterým si poradily hladce 3:0 a tak v semifinále, ještě ten den odpoledne, se utkaly s ženami z Poděbrad a i zde slavily vítězství, tentokrát 2:1. Po náročném sobotním programu a třech osmnáctkách ve dvou dnech, tak na holky čekalo finále a boj o postup proti týmu Albatrossu. Holky se v nepříznivém počasí bily statečně, nicméně Albatross potvrdil roli favorita (průměr HCP hráček Albatrossu byl +2,2!) a tak na závěr braly naše holky krásné 2. místo.

Holkám děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a pevně věříme, že příští rok budeme slavit postup do 1. ligy.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.