Mikuláš na golfu

Akce se bude konat 5.12. v klubových prostorách v areálu Galerie Golf Hostivař v 1. patře a je plánována v časovém rozmezí 15:00 – 17:30

Vážení rodiče,

v úterý 5. prosince od 15:00 jsme pro vaše děti připravili odpoledne plné zábavy a tradiční Mikulášské nadílky v areálu Galerie Golf Hostivař. Připravte si básničky a písničky – Mikuláš se svými pomocníky Andělem a Čertem budou nadělovat.

Od 15:00 budou pro děti připraveny doprovodné soutěže (puttování, malování obrázků…)
Mikuláš přijde v 15:30, bude si jednotlivě předvolávat děti a ze seznamu jim číst jejich dobré a špatné skutky, po odříkání básničky je případně odmění přinesenými dárečky. Děti půjdou na řadu dle data přihlášek. 
Poplatek za vstup 200 Kč za dítě. Platba v den konání akce u registrace v hotovosti. Kapacita dětí je omezena, proto neváhejte přihlaste své děti včas.

Rodiče, kteří chtějí nadělit Mikulášské dárečky prostřednictvím tradiční trojice, prosíme napište seznam „hříšků a dobrých skutků“ každého dítěte, jméno a věk dítěte na kurzy@golfhostivar.cz do pátku 1. 12. do 10:00. A pokud chcete donést dárečky, prosíme podepsané je pak předejte u registračního stolku v patře před klubem v den konání akce, aby mohl Mikuláš ze své svaté knihy všechny děti konkrétně pochválit a předat jim vlastní dárek.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.