První ligový víkend mají naše týmy za sebou.

První ligový víkend mají naše týmy za sebou. Extraligové kluky čekají ještě tři dny hry na rány a pak boje v jamkové hře – zatím jsou na 9. místě, ale všichni víme, že se může ledacos změnit. Tým žen ve druhé lize po prvních dvou kolech zůstává na skvělém 4. místě – paráda! Holky čeká ještě jedno kolo na rány a pak 2 dny jamkové hry.

Držme palce.

 

 

__________________________
4. 6. 2019

Již tento víkend se uskuteční první dvoukolo soutěží družstev dospělých pod hlavičkou České golfové federace. Golf Club Hostivař tradičně nastoupí s mužským extraligovým týmem a s druholigovým týmem žen.

Výsledky můžete sledovat na stránkách ČGF (muži zde , ženy zde).

Tým mužů začíná svou letošní soutěž v Sokolově ve složení: Broda Lukáš, Melichar Ondřej, Horáček Filip, Krbec Adam, Gajdošík Jan, Srb David, Hájek Jan a  Přerovský Jan ml.. Pod vedením kapitána Pavla Fulína se pokusí navázat na výsledky minulých let i když to bude složitější s ohledem na skutečnost, že nestartuje Pavouček Dominik a naše řady opustil Kotrba Milan.

Tým je připraven zabojovat a dobře reprezentovat GC Hostivař.

Družstvo žen GC Hostivař zahajuje 2. ligu v Kestřanech. Tým bude ve složení: Kotková Erika, Kulová Kačka, Pavlíčková Anežka, Hořejší Kristýna, Zrzavá Markéta a Pflegerová Natálie, pod vedením kapitána Jana Přerovského, se pokusí o postup do 1. ligy.

V letošní sezoně jsme začali nový model přípravy, v podobě společných tréninků mužů a žen. Hráči a hráčky mají větší partu a vlastně jeden velký REPRE tým. Věřím, že tato změna přinese dobré výsledky a  mohu za hráče slíbit, že budou bojovat.“ prozradil Pavel Fulín, kapitán extraligového týmu.

Pavel Fulín- dlouholetý kapitán extraligového týmu

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu