Startují pravidelné turnaje

Dnes odstartoval první ze série pravidelných turnajů. I letos se máte na co těšit, turnajový kalendář je pořádně našlapaný. Těšíme se na vás.

ÚTERÝ: MASTERS 50+

Tato série turnajů startuje také letos každé úterý postupným startem od 10:00. Hráči získávají v rámci fee celodenní vstup na driving range + 50 míčků zdarma a celodenní vstup na hřiště akademie v den turnaje. Vyhodnocují se první 3 hráči ve společné kategorii 0 – 30 a 30,1 – 54. Pro vítěze jsou připraveny věcné ceny a pohárky.

STŘEDA: HCP STŘEDA

Pravidelná série oblíbeného turnaje je opět tady. Startuje se postupným startem od 8:00. KAŽDÝ 4. TURNAJ SE BUDE LOSOVAT O HORSKÉ KOLO. Hráči získávají v rámci startovného celodenní vstup na driving range + 50 míčků zdarma.

ČTVRTEK: SCHWARZKOPF PROFESSIONAL DÁMSKÁ GOLFOVÁ TOUR

I pro letošní rok jsme pro vás připravili dámský turnaj a spoustu skvělých cen od partnera turnaje. Vezměte s sebou kamarádky a přijďte si zahrát! Každá hráčka získává v rámci startovného celodenní vstup na driving range + 50 míčků zdarma, hlídání dětí v době turnaje profesionální agenturou, malé občerstvení.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.