Soutěže družstev- už za měsíc

I v letošní sezoně má GCHOS nasazené týmy v soutěžích družstev. Každý tým má svého kapitána, který s nominovanými hráči bude komunikovat a následně je pak dle svého nejlepšího uvážení povede k úspěchu v jednotlivých soutěžních kolech. Veškeré dění kolem výkonnostního golfu a soutěží družstev i v letošní sezonu zajišťuje Jan Šonka.

Z nejbližších soutěží nás čeká jedna soutěž mládeže a dvě dvoukola soutěží družstev dospělých. Konkrétně 13. a 14. června se odehraje na hřišti Terasy Ústí nad Labem první dvoukolo krajské soutěže žen. Tento tým jsme soutěží přihlásili letos prvně. Kapitánem je v prvním dvoukole profesionální trenér Roman Chudoba. Reprezentovat nás budou hráčky Tereza Šlancarová, Markéta Zrzavá, Erika Kotková a Elisabeth Křenovská. Na aktuální soupisce je také Kateřina Kulová.

Ve stejném termínu se v Sokolově pod vedením zkušeného kouče a profesionálního trenéra Pavla Fulína odehrají první dvě kola Extraligové soutěže mužů. Soupiska má v tuto chvíli 10 jmen a bude nutné rozlousknout šestici hráčů- ovšem záleží na aktuální formě a kondici. Z koho musíme vybrat? Dominik Pavouček, Ondra Melichar, David Srb, Lukáš Broda, Tomáš Kotek, Honza Hájek, Filip Horáček, Petr Mandera, Daniel Bek, Petr Horáček

O pár dní později, 21. 6., se odehraje kvalifikace družstev do 16 let. Kapitánem je profesionální trenér Martin Kubricht, který se s mládežnickým týmem na Barboře, pokusí postoupit do dalších kol. Za Hostivař budou hrát Daniel Bek, Matěj Daniel, Linda Beková, Kateřina Kulová, Šárka Jonáková a Ondra Kokoška.

O všech těchto, a dalších, reprezentačních akcích, Vás budeme informovat zde na stránkách, nebo na našem FB profilu.

Hráčky týmu do 16 let v roce 2014.

Hráčky týmu do 16 let v roce 2014.

Tým mužů v roce 2014.

Tým mužů v roce 2014.

Honza Šonka- vedoucího Hostivařského TCM a Lukáš Broda- kapitán družstva chlapců do 18 let a hráč extraligového týmu

Honza Šonka- vedoucího hostivařského TCM a Lukáš Broda- kapitán družstva chlapců do 18 let a hráč extraligového týmu

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.