Skončila Extraliga mužů a 1. liga žen 2022

Družstvo žen ve složení : Brychtová Adéla, Kotková Erika, Kulová Kateřina, Pavlíčková Anežka a Pfleger Natálie, pod vedením kapitána Davida Kuly, obsadilo 5. – 8.  místo a zajistilo si účast v 1. lize i na další sezónu.

„Jelikož holky hrály 1. ligu poprvé, považuji umístění za velmi slušné a udržení v soutěži za úspěch. Cíl pro rok 2023 je umístění mezi prvními 4 družstvy.“ komentuje výsledek Pavel Fulín.

Tým mužů ve složení: Broda Lukáš, Štrouf David, Melichar Ondřej, Horáček Filip, Cedzo Matúš, Srb David, Krbec Adam, Mandera Petr, Přerovský Jan, Kalina Denis, Sládek Martin,  po 7 letech bojů o medaile musel letos, po nečekaném odchodu Dominika Pavoučka, bojovat ve skupině o udržení (play-out). V prvním utkání porazil GC Olomouc 3:2, v druhém utkání GC Svobodné Hamry 5:0 a tím si zajistil setrvání v Extralize.

Chtěl bych vyzdvihnout výkony nováčka v týmu Matuše Cedza, který velmi dobře do týmu zapadl a zařadil se mezi opory týmu Lukáše Brodu, Davida Štroufa, Ondru Melichara a Filipa Horáčka. Chtěl bych poděkovat i ostatním hráčům, že nám svojí přítomností pomáhali. V omlazování týmu budeme pokračovat a cesta do týmu se otevírá Tadeášovi Červenkovi, Davidovi Marečkovi. Cíl pro rok 2023 je opět umístění mezi prvními 8 týmy a boj o medaile. Děkujeme GC Hostivař za podmínky na přípravu a NEXT REALITY za sponzorskou podporu Extraligového týmu.“ doplňuje Pavel Fulín.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.