Reprezentace – první ligový víkend je za námi

V uplynulém víkendu se naše týmy mužů a žen zúčastnily Extraligy mužů a 2. ligy žen.

EXTRALIGA MUŽI

Mužská extraliga jako nejvyšší česká soutěž družstev zahrnuje 4 kola na rány. Podle konečného umístění v kvalifikaci jsou družstva nasazena do čtvrtfinále pavouka Play-off takto: 1-8, 4-5, 2-7, 3-6. Hraje se 1 čtyřhra a 4 dvouhry v jednom sledu; hraje se 5 zápasů o 5 bodů. Družstva poražená ve čtvrtfinále v soutěži končí a v celkovém pořadí dělí 5.-8. místo.

Družstvo mužů hrající extraligu zabojovalo o postup do bojů o titul a po prvních 3 kolech, odehraných na Kácově, se drží na 7. postupové pozici (do bojů o titul jde 8 družstev, ostatní bojují o udržení). Družstvo hrálo ve složení BRODA Lukáš, HÁJEK Jan, HORÁČEK Filip, KRBEC Adam, MELICHAR Ondřej, PAVOUČEK Dominik, SRB David a ŠTROUF David s kapitánem Pavlem Fulínem. Dále kluky čeká poslední kvalifikační kolo na rány na konci července na Karlštejně a poté již vyřazovací boje tamtéž, v kterých obhajujeme loňské výtečné 2. místo.

Držme našim reprezentantům palce!

2. LIGA ŽENY

Ženské družstvo se o víkendu nacházelo na hřišti Benátky v 2. lize. Tým pod vedením kapitána Davida Kuly uhrál konstantní výsledky a může se tak pyšnit krásným 2. místem. Holky čeká na přelomu července a srpna třetí kolo na rány. Po tříkolové kvalifikaci jsou družstva podle konečného pořadí rozdělena do dvou skupin (flightů): Flight I – týmy na 1. až 8. místě; Flight II – týmy na 9. až 12. místě, přičemž Flight I hraje play-off o umístnění a Flight II se musí obávat případného sestupu do nižší soutěže.

Naše holky mají dobře našlápnuto; jen tak dál!

Družstvo žen hrálo ve složení BRYCHTOVÁ Adéla, KOTKOVÁ Erika, KULOVÁ Kateřina,  PAVLÍČKOVÁ Anežka.

Tým žen s kapitánem Davidem Kulou

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.