Reprezentace – Naši hráči ovládli domácí turnaj RTM ZB

V pondělí 16.8. se na našem hřišti v Hostivaři odehrál turnaj ze série Regionální Tour Mládeže Západ B, který organizuje ČGF jako sportovní tour pro nadané mládežnické golfisty. V této soutěži se naši golfisté často umisťují na předních místech, nicméně při turnaji na domovském hřišti by se dalo mluvit o naprosté dominanci. Turnaj se hraje ve 3 kategoriích hraných na rány (A,B,C) a 1 kategorii hrané na stbl. body (D). V kategorii A – mladší žáci a žákyně vyhrál rozdílem třídy (o 8 ran) Matěj Dias, v kategorii B – starší žáci a žákyně vyhrál Matúš Cedzo a druhý skončil Ondřej Mach, v kategorii C – 15 – 21 let vyhrál Denis Kalina a stříbrný byl David Mareček, v kategorii D – do 18 let se na 3. místě umístil Lukáš Vala. Co se týká společné kategorie, z které se berou body do celosezónní soutěže, tak tam se na prvních 5 místech objevili jen hráči naše klubu GCHOS.

Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.