Nutnost osobního odbavení při hře na hřišti

Vážení členové klubu a návštěvníci našeho areálu.
S okamžitou platností zavádíme opatření, které zamezí podvodnému jednání ze strany některých hráčů, kteří se vědomě vydávají za jiné hráče (zaměňují si svou identitu).

Každý hráč, který se rozhodne vyrazit na hru na hřiště nebo využít jamky golfové akademie, bude povinen se osobně odbavit na recepci a prokázat svou identitu. Tento proces bude možný buď prostřednictvím členské karty, nebo elektronické členské karty v aplikaci ČGF. V případě nutnosti může být hráč vyzván k potvrzení své identity prostřednictvím dalšího dokladu. Připomínáme také zákaz poskytování identifikační karty, nebo jiné nepřenosné výhody, jiným hráčům, a to na všech částech sportoviště, tedy i driving range.

Informace o mobilní aplikaci naleznete zde.

Hlavní důvody pro zavedení tohoto opatření:

Jsme si vědomi mírného diskomfortu, který může vzniknout, ale věříme, že jednoduché prokázání identity nebude přílišným zdržením při odbavení. Naším cílem je zajistit, aby se naši členové cítili vítáni a odbavení probíhalo co nejjednodušeji. Pokud recepce bezpečně ví, že se jedná o našeho stálého a dlouholetého člena, identifikátor pochopitelně nebude vyžadovat.

V případě zjištění úmyslné záměny identity bude danému hráčovi na základě hrubého porušení provozního řádu udělen zákaz vstupu do areálu a ukončeno jeho členství v Golf Clubu Hostivař.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci. Věříme, že společně zajistíme spravedlivé a příjemné prostředí pro všechny naše členy a návštěvníky.

Jan Šonka
ředitel areálu Galerie Golf Hostivař
předseda STK Golf Clubu Hostivař

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.