Mistrem a mistryní klubu ve hře na rány jsou Ondřej Melichar a Anežka Pavlíčková (+FOTO)

O víkendu 12.-13. září se na našem hřišti konalo mistrovství klubu ve hře na rány.

Kromě skvělého počasí byly k vidění opravdu skvělé výsledky hodné sportovního vrcholu této sezóny.
Za zmínku určitě stojí výsledek prvního kola papírově nejlepší trojice hráčů – Filipa Horáčka, Dominika Pavoučka a Ondřeje Melichara. Všichni tři obešli hřiště pod par. Filip „pouhých“ -1, Dominik -7 a Ondra -9 ran pod par hřiště. Ondřej Melichar se tak bezesporu zapisuje na pamětní desku, jelikož se jedná o nový turnajový rekord hřiště. Skvělé výsledky předvedli chlapci i ve druhém kole. Bronzový post nakonec urval Martin Šůs, který druhý den přinesl ránu pod par a po nezdárném konci druhého kola Filipa Horáčka porazil. Stříbrný Dominik Pavouček nenechal Ondru Melichara klidným, ale v součtu byla Ondrova hra o 2 rány lepší. I Dominikův výsledek (-13) po dvou dnech je tedy zmínky hodný.

1. místo Ondřej Melichar (celkem 63+66 ran/ -15)
  2. místo Dominik Pavouček (celkem 65+66 ran/ -13)
  3. místo Martin Šůs (celkem 73+71/ E)

Mezi ženami se utkalo pouze 11 hráček. První den přinesl ovoce v době 72 ran pro Anežku Pavlíčkovou, která nechala po prvním kole v silném závěsu Nelu Trávníčkovou a Kateřinu Kulovou. Kategorii žen a mistryní klubu ve hře na rány se po méně vydařeném druhém kole stala Anežka Pavlíčková.

1. místo Anežka Pavlíčková (celkem 72+78 ran/ +6)
  2. místo Kateřina Kulová (celkem 83+79 ran/ +18)
  3. místo Nela  Trávníčková (81+85 ran / +22)

Mistru a mistryni klubu moc gratulujeme. Ondro a Anežko, byla radost vaši hru sledovat.

Výsledky kategorie mužů ZDE.
Výsledky kategorie žen ZDE.

Všem hráčům děkujme mnohokrát za účast na sportovním vrcholu sezóny.
Slavnostní vyhlášení mistrovství a dalších celosezónních soutěží se uskuteční na galavečeru Golfu Hostivař 7.11.2020.