Mistrovství družstev do 14 a 18 let!

Hostivařské družstvo do 14 let po náročné rozehrávce Sudden Death, která trvala celých 6 jamek (byla to nejdelší rozehrávka letošního mistrovství) získávají pro rok 2014 pěkné 5. místo.

Kluci do 18 let obsadili dnešní výhrou nad Mstětickými hochy celkově 7. místo v České Republice.

Celkové výsledky na serveru ČGF zde.

Pondělí 4.8.2014 strávil tým do 14 let pod taktovkou kapitána Martina Kubrichta na Darovanském Dvoře cvičné kolo, které bylo provázeno bohužel bouřkami a deštěm, takže hráči využili čas spíše k psychické přípravě.
Finálová (jamková) část byla zahájena pro náš tým kolem poledního a hráči ve složení Sarah Hricíková, Linda Beková, David Melichar a Kuba Srb se vydali bojovat proti Beskydskému golfovému klubu.
Mládežníci hráli velice vyrovnaný souboj, ale na 18 jamce podlehli soupeřům a za stavu 2:1 budou bojovat v dalších dnech o 5.-8.místo, což podle koordinátora výkonnostní skupiny Honzy Šonky neznamená žádnou prohru, jelikož už jen to, že se tým dostal přes kvalifikační utkání, je úspěch.
Druhý turnajový den přinesl proti Park GC Hradec Králové výsledek 2,5:0,5. Silnou hru zaznamenal Kuba Srb, který zápas ukončil již po 10.jamce.
Poslední finálový den byl pro celé družstvo náročný, jelikož stav celého zápasu byl nerozhodný a čtyřhra ve složení Sarah Hricíková a Jakub Srb si bod se soupeřem z G&CC Prague na 18.jamce dělily. Následovala rozehrávka, která se protáhla na celých 6 jamek a vítězným puttem Sarah připsala bod na stranu Hostivaře a celé družstvo tak celkově obsadilo 5. místo v republice.

Darovanský Dvůr hostil také chlapce do 18 let, kteří pod drobnohledem kapitána Pavla Fulína pondělní den strávili jemným tréninkem a lehkou cvičnou rundou.
Úterní dopoledne odstartoval double Adam Krbec a Filip Horáček, které následovaly singly hochů Davida Srba, Dandy Beka, Ondry Melichara a Honzy Hájka. Beskydský golfový klub, který je naším dnešním soupeřem je ostřílený, ale týmovost Hostivaře při jamkové hře musí být někde znát.
Hoši do 18 let bohužel nedokázali v souboji s Beskydským klubem obstát, ale podle průběžných výsledků byl boj také vyrovnaný. Čtyři body pro Beskydy znamenají pro Hostivař v dalších dnech utkání o 5.-8.místo. Kapitán Pavel Fulín dodává, že soupeři byli silnější, ovšem v jamkové hře se vše může otočit, což se bohužel našim klukům dneska nepodařilo.
Středeční sestava během prvních devíti jamek ukázala, že by vše mohlo jít hladce, ale GC Brno se nenechalo zastrašit a po 18.jamce dosáhli výsledků 2,5:2,5 a musela následovat rozehrávka- náhlá smrt. Naši kluci v nově vytvořené čtyřhře (David Srb a Honza Hájek) bohužel na 1.jamce neměli štěstí na dopad prvního míče a další 3 rány byly nepřesné, což připsalo vítězství soupeři.
Čtvrtek, 3. turnajový den, kapitán nasazuje dle Hostivařských kluků neobvyklou sestavu, ale zkouší tím nové varianty pro další část na cestě k extralize. Kluci si vedli dobře a konečně po 2 nešťastných dnech porážejí Mstětické hochy a získávají pro Hostivař zasloužené 7. místo v republice pro rok 2014.

Tým chlapců do 18 let

Tým chlapců do 18 let-zleva:Danda, Filip, David, Honza, kapitán Pavel Fulín, Adam a Ondra

Družstvo do 14 let- zleva: David, Kuba, kapitán Martin Kubricht, Sarah Hricíková, Linda Beková

Družstvo do 14 let- zleva: David, Kuba, kapitán Martin Kubricht, Sarah Hricíková, Linda Beková

Honza Hájek zachycen při  řešení pravidlové situace- míček mu uvízl na stromě.

Honza Hájek zachycen při řešení pravidlové situace- míček mu uvízl na stromě.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.