Mistrovské turnaje pro sezonu 2015!

S blížícím se koncem sezóny pro vás v Hostivaři připravujeme tradiční mistrovské turnaje určené pouze našim členům. Třetí zářijový víkend 19. a 20. bude patřit Mistrovství GCHOS ve hře na rány. Je to už tradičně nejprestižnější turnaj sezony, kterého se účastní nejlepší hráči a hráčky. Startovat jistě budou i reprezentanti našeho klubu, kteří obsadili výborné 5. místo v Extralize družstev mužů! Je to tedy výborná příležitost, porovnat si svoje golfové umění s tím nejlepším, co hostivařský klub může nabídnout. Hrát se bude dvoukolově, na rány, varianta A+B. Přihlášení zde.

O jeden víkend dříve v sobotu 12. 9. se koná nový turnaj letošního kalendáře. Také v něm hledáme nejlepší hráče našeho klubu, ale tentokrát na stablefordové body! Hrát se bude ve třech HCP kategoriích, varianta A+A. Přihlášení zde.

Letos už pro tyto mistrovské turnaje neplatí žádné omezení, hráči se mohou účastnit obou víkendových golfových klání a ne jen jednoho, jako tomu bývalo v minulosti. Poplatky těchto turnajů jsou velmi výhodné a pro všechny úspěšné hráče budou připraveny hodnotné ceny: Vouchery na luxusní textil šitý na míru, na víkendové pobyty, vyhlášenou gastronomii, na masáže atd. atd.

Vyhlášení obou turnajů proběhne v neděli 20. září od 18:00 v prostorách klubu v rámci slavnostního večera s dekorováním nových mistrů klubu pro rok 2015.

Pro hráče bude připraven raut. Pro doprovod hráčů nebo ostatní návštěvníky je možné raut doobjednat a to za 100 Kč. Případné objednávky zasílejte prosím na e-mail turnaje@golfhostivar.cz nejpozději však do pondělí 14. 9. 2015

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.