Mikuláš, čert a anděl opět na golfu

V pondělí 5. prosince od 15:30 jsme pro vaše děti připravili odpoledne plné zábavy a tradiční Mikulášské nadílky v areálu Golf Hostivař. Připravte si básničky a písničky – Mikuláš se svými pomocníky Andělem a Čertem budou nadělovat.

Od 15:30 budou pro děti připraveny doprovodné soutěže (puttování, malování obrázků…)
Mikuláš přijde v 16:00, bude si jednotlivě předvolávat děti a ze seznamu jim číst jejich dobré a špatné skutky, po odříkání básničky je případně odmění přinesenými dárečky.
Pro děti z dětských kurzů a členy klubu poplatek za vstup 100 Kč za dítě. Ostatní děti vstup 200 Kč. Kapacita dětí je omezena, proto neváhejte přihlaste své děti včas.

Rodiče, kteří chtějí nadělit Mikulášské dárečky prostřednictvím tradiční trojice, prosíme napište seznam „hříšků a dobrých skutků“ každého dítěte, jméno a věk dítěte na kurzy@golfhostivar.cz do pátku 2. 12. do 10:00. A pokud chcete donést dárečky, prosíme podepsané je pak předejte u registračního stolku v patře před klubem v den konání akce, aby mohl Mikuláš ze své svaté knihy všechny děti konkrétně pochválit a předat jim vlastní dárek.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.