Letní akce 2021

Připravili jsme pro vás na letní prázdniny zajímavé akce. Pojďte se s námi zapojit.

ZAHRAJ A LEŤ

Abyste měli ještě větší motivaci strávit léto na golfu, zařadili jsme i letos soutěž hole in one o parádní dovolenou. Jedna perfektně mířená rána na dvanácté, kamerami sledované jamce a golfová dovolená je vaše. A to jak při turnaji, tak i běžné hře, kdy je pak jediná podmínka, že s vámi ve flightu musí hrát alespoň jeden parťák. Na výběr jsou dovolené dvě – do skotského St. Andrews a luxusní zájezd na Tenerife. Autor první zahrané letní hole in one si bude moct vybrat, který zájezd je jeho srdci bližší.

Pokud se na vás štěstí usměje, kontaktujte hned po hře naší recepci.

ZMRZLINA ZA BIRDIE

Letní měsíce jsou jako stvořené k navštívení naší Zmrzlinárny Míček u driving range. Kromě skvělých dortíků máme na výběr každý den 8 druhů zmrzliny a pravidelně je doplňujeme a měníme. Pro každého komu se v turnaji, nebo při nesoutěžním výsledku podaří zahrát birdie, tedy 1 ránu pod par na nějaké jamce, dostane na recepci voucher na míček (kopeček) zmrzliny.

Platnost této akce je od 1.7. do 31.8., vouchery jsou však platné až do konce září. Můžete tedy celé prázdniny sbírat berdíky a v září pozvat celou rodinu na zmrzlinové hody.

DĚTI HRAJÍ NA AKADEMII V PONDĚLÍ ZCELA ZDARMA

Také moc dobře víte, že krátká hra je jednou ze stěžejních dovedností každého golfisty? Neváhejte se svou ratolestí vyrazit na naší golfovou akademii. Jedná se o technické chipp&put hřiště, kde jamky mají délku od 30 do 90 metrů.

Hrací časy na akademii není potřeba nijak rezervovat a po zaplacení fee (poplatku) můžete 9 jamek obejít kolikrát chcete. Cena za fee je 250 Kč pro členy a 350 Kč pro nečleny. Děti hrají akademii za 200 Kč. Celé prázdniny, tedy od 1.7. do 31.8., hrají všechny děti do 15 let na akademii v pondělí zcela zdarma.  Využijte tuto akci k tomu správnému tréninku.

 

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu