KVALIFIKACE DRUŽSTEV MLÁDEŽE

Naši reprezentanti strávili úterní den na třech různých hřištích, se třemi různými kapitány a ve třech různých družstvech.

Družstvo mládeže do 14 let získali krásné 2. postupové místo. Na hřišti v Sokolově bojoval tým v čele s kapitánem Martinem Kubrichtem ve složení : Sarah Hricíková, Jakub Srb, David Melichar a Linda Beková.  (detaily turnaje zde)

Dívky do 18 let s kapitánem Martinem Šustrem ve složení Terka Šlancarová, Markéta Zrzavá, Elisabeth Křenovská a Šárka Jonáková, bohužel v Mladé Boleslavi nepřinesly výsledky, které by na postup do finálové části stačily. Holky si každopádně užily hezký den a my jim za účast a reprezentaci děkujeme. (detaily turnaje zde)

Chlapci do 18 let hráli v pondělí cvičné kolo a přicházeli ze hřiště s poměrně slušnými čísly, to ale nevěští nikdy nic dobrého. V úterní kvalifikaci kapitán družstva Pavel Fulín pevně věřil, že Honza Hájek, Adam Krbec, Danda Bek, Ondra Melichar, Filip Horáček a David Srb, přinesou stejná čísla jako při cvičném kole. Kluci hráli o něco hůř, ale důležité je, že 4. postupové místo mají v kapse. (detaily turnaje zde)

Po celý den sledoval Head PRO David Šipla všechny výsledky on-line a byl ve spojení s některými hráči. S výsledky je spokojený a stejně jako Honza Šonka, koordinátor výkonnostní skupiny, moc děkuje hráčům za perfektní reprezentaci. Oba se těší na kvalifikaci družstev mládeže do 16 let v Darovanském Dvoře, kam se reprezentace chystá již za týden. Držte všichni palce!

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.