Jan Šonka vítězem 3. speedgolfového turnaje

Speedgolf je rychlá a zábavná varianta golfu, kde se počítá nejen počet zahraných ran, ale i čas, za který hráč dané hřiště obejde, resp. oběhne. Na start se dnes ráno v 7:00 postavilo 6 odvážlivců a v časových rozestupech vyrazili vstříc prázdnému hostivařskému hřišti.

Suverénně nejlepší golfový výkon předvedl Jan Šonka, který zahrál 40 ran a uběhl 9 jamek  za 32 minut a 39 sekund. Bylo z toho tedy celkové skóre 72:39 a zasloužené první místo. Povedla se mu také hole in one na 3. jamce a vyhrává tak Sud piva z Hostivaru! Honza si tedy dnes první místo opravdu zasloužil. Druhou příčku obsadil Martin Kulík, který zahrál 45 ran a na hřišti strávil 32 minut a 32 sekund. Celkový součet na druhém místě byl tedy 77:32. Bronzový Jiří Martinka zahrál na hostivařské devítce 49 ran a s nejlepším během 31 minut a 25 sekund, znamenal třetí místo. Celkový součet na třetím místě byl 80:25.