Hostivařští muži vstoupili nadějně do Mistrovství ČR družstev

Naše extraligové družstvo mužů odehrálo první 3 kola soutěže ve dnech 26. – 28. 5. 2023 na hřišti v Sokolově.  V první části tohoto ročníku extraligy nastoupil za Hostivař tým ve složení Broda Lukáš, Štrouf David, Cedzo Matúš, Melichar Ondřej, Horáček Filip, Kalina Denis a Mareček David. Kluci nechali zapomenout na minulý rok, kdy ve finále bojovali o extraligovou příslušnost a nyní figurují na 5. místě s náskokem 26 ran na „sestupové“ příčky. Naopak na 3. místo ztrácejí pouze 2 rány. Velmi dobrými výkony se o to zasloužili nejen zkušení extraligový matadoři, ale i nováčci v našem týmu. V této fázi soutěže naši hráči zapsali 14 z 15 započítávaných výsledků pod 80 ran.

Kapitán družstva Pavel Fulín ocenil především fungování týmu jako celku, kdy nedílnou součástí úspěchu je dobrá parta. Do té bezproblémově zapadli i nováčci v týmu Denis Kalina a David Mareček, jejichž angažování se ukázalo stejně dobrým tahem, jako již loňské zařazení Matúše Cedza. Pavel Fulín dále uvedl, že není možné vyzdvihnout jedince, neboť celý tým zahrál velmi dobře a díky tomu si s největší pravděpodobností po roční odmlce opět zahrajeme o medaile.

Finálová část, skládající se ze 4. kvalifikačního kola a následujícího Play-off ve hře na jamky, se bude konat od 20. do 23. července na Ostravici.

Kluci, děkujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu, Pavlovi za jeho příkladné vedení týmu z pozice kapitána a přejeme hodně štěstí a co nejlepší výkony ve finále.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.