Extraliga mužů – finále 2021

Ve dnech 28.7. – 31.7.02021 se náš tým ve složení: Dominik Pavouček, Ondra MelicharLukáš Broda, David Štrouf, David Srb, Filip Horáček, Adam KrbecJan HájekPetr Mandera zúčastnil 4. kola na rány a následně bojů o medaile na Mistrovství ČR družstev. Na Karlštejn přijeli tým podpořit i nenominovaní hráči našeho týmu: Jan Přerovský, Jakub Srb a Jan Gajdošík.

Po 4 kolech na rány jsme byli na 7. místě a to nám zaručilo možnost bojovat o medaile, tak jako vloni, kdy jsme skončili druzí.  V boji o postup mezi 4 poslední družstva jsme porazili našeho loňského přemožitele ve finále na Čeladné a mistry ČR 2020 – Beskydský golfový klub. Obrovský úspěch a rázem jsme byli opět v bojích o titul.

V zápase o postup do finále nám stál v cestě Greensgate GC, který jsme vloni vyřadili v boji o postup mezi 4 poslední týmy. Po dopoledních čtyřhrách to vypadalo nadějně – vedení 2/1 , ale odpolední dvouhry vyzněly pro soupeře a celková prohra 3/6 nás poslala do boje o 3. místo. Tam jsme měli za soupeře Prague City GC , tedy Zbraslav, a opět jsme po dopoledni vedli 2/1. Po odpoledních dvouhrách byl stav utkání 4,5/4,5 a musela rozhodnout rozehrávka, formou čtyřhry, hraná na 3 jamky do momentu, kdy jeden tým vyhraje jamku. Hned na 1. jamce rozehrávky zahrál soupeř PAR a my pouze BOGEY a bylo po medailích.

V loňském roce nás provázelo štěstí, které se k nám letos obrátilo zády. Nedá se nic dělat, je to sport. Opětovné umístění našeho týmu mezi 4 nejlepšími týmy v ČR považuji za obrovský úspěch a touto cestou bych chtěl klukům poděkovat za vzornou reprezentaci GC Hostivař. Speciální poděkování potom patří Lukáši Brodovi, který mne na Karlštejně zastoupil v roli kapitána týmu.

Celý tým děkuje vedení GC Hostivař za dobré podmínky na přípravu a celkovou podporu.

Za Extraligový tým,
Pavel Fulín

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu