Extraliga mužů 2023

Od 20. do 23. července 2023 se náš tým zapojil do 4. kola Play-off a Play-out na hřišti v Ostravici.

Poté, co jsme předvedli silné výkony v Sokolově a dosáhli dobrých výsledků ve 4. kole na Ostravici, jsme po kvalifikaci skončili na 6. místě z 12 účastníků.

Boje byly napjaté a rozdíly mezi 6. a 12. týmem byly minimální (jen 18 ran na 20 odehraných kol), což poukazuje na velkou vyrovnanost mezi týmy a zdůrazňuje hodnotu umístění našeho týmu mezi ty, kteří měli šanci bojovat o medaile a udrželi si místo v Extralize pro další rok.

V souboji o postup do posledních 4 týmů jsme se střetli s naším dlouhodobým protivníkem, Beskydským GC (nyní Třinec). Bohužel, po vyrovnané hře jsme těsně prohráli. Velmi dobře si vedli David Štrouf, Matuš Cedzo a Ondra Melichar. Přesto nám chybělo to nezbytné štěstí.

Naším cílem bylo zlepšit se po loňské těžké sezóně, kdy jsme bojovali v Play-out o setrvání v Extralize a skončili jsme na 10. místě. Náš aktuální konečný výsledek – sdílené 5. místo – je pro nás úspěchem, i když jsme měli vyšší ambice.

Rád bych poděkoval celému týmu, nejen za jejich silnou reprezentaci, ale také za to, jak se tým po přidání dalších mladých hráčů (Denis Kalina, David Mareček) ukázal jako soudržná jednotka. To je dobré znamení pro budoucnost. Říká Pavel Fulín, dlouholetý kapitán extraligového týmu mužů.

Tým se skládal z hráčů: Lukáš Broda, David Štrouf, Ondřej Melichar, Matuš Cedzo, Denis Kalina, David Mareček a Filip Horáček, pod vedením kapitána Pavla Fulína.

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.