Extraliga 2018: 6. místo je doma

GC Hostivař je v Extralize opět na 6. místě.

„Extraligový tým GC Hostivař ve složení Pavouček Dominik, Broda Lukáš, Melichar Ondřej, Kotrba Milan, Gajdošík Jan, Krbec Adam, Srb David, Horáček Filip a Dolejš Kevin byl po základní části ve hře na rány na 5. místě z 12ti týmů. Postoupil, tak jako ve třech minulých ročnících, do bojů o medaile. Opět nám na finálová kola chyběl Ondřej Melichar studující v USA a jeho neúčast nám zkomplikovala zápas o postup mezi první 4 týmy.
Přesto je 6. místo potvrzením našeho postavení v extralize a asi i současným maximem. Týmy finálové čtyřky můžeme někdy porazit, ale nemůžeme je pravidelně porážet.
Opět nám chyběla pověstná trocha štěstí.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za snahu, bojovnost a týmovost, která nás již 4 roky drží na 5. respektive 6. místě.
Dále bych chtěl poděkovat Janu Hájkovi a Petru Manderovi, kteří nemají v současné době výkonnost aby mohli být nasazeni, přesto s námi byli na Kácově a pomáhali týmu v roli kedíků.

Děkujeme vedení GC Hostivař za podporu a v roce 2019 nějakou placku snad konečně získáme. Tento tým by si ji opravdu zasloužil.“

Pavel Fulín – kapitán

Článek na webu České Golfové Federace před zahájením finále zde. Další články- 30.8. zde, 31.8. zde, 1.9. zde, 2.9. zde. Konečné výsledky mužů k prohlédnutí zde.

Golf Club Hostivař děkuje celému týmu za parádní výkony, kapitánovi Pavlovi Fulínovi za perfektní vedení týmu a sponzorům NEXT Reality a PROART za významnou pomoc se zajištěním soutěže. Příští rok snad s plackou na krku!!!

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.