Co vás čeká v sezoně 2020? Představujeme novinky:

Hlavní novinkou bezesporu je, že na jaře otevíráme prvních pár jamek druhé devítky, v létě další a na podzim, když počasí dovolí, hrajeme celou osmnáctku.
Členové DRIVE plus, DRIVE top, řádní a rezidenti na těchto nových jamkách mohou hrát v příští sezoně v rámci svého členství zdarma. Členové základního členství DRIVE za zvýhodněných podmínek.

 

Od 18. listopadu 2019 je možné hradit členské příspěvky na příští sezonu. Pokud máte v plánu zůstat v Hostivaři i příští sezonu, tak jako bonus za věrnost od nás získáte hru do konce roku zdarma. Čím dříve své členské příspěvky uhradíte, tím více si zahrajete. Více o akci zde.


Doporučujeme: Speciální tréninkový balíček

Letošní novinkou je, že v rámci členství máte možnost přikoupit si speciální tréninkový balíček za zvýhodněnou cenu. Každý den máte v ceně 2 koše míčků, venkovní tréninkové plochy, akademii a hodinu na rohoži v Indooru. To vše jen za 3 600 Kč s platností až do 31. 12. 2020. Tréninkovou kartu si mohou zakoupit pouze naši členové a ušetří 4 100 Kč. Více zde.

Další novinkou je, že členové DRIVE plus a DRIVE top mohou pozvat na hřiště až 3 spoluhráče denně za zvýhodněnou cenu green fee, a to stejnou, jako mají členové DRIVE. Podmínkou jen je, že musíte hřiště odehrát ve společném flightu.

Zvýhodňujeme členství DRIVE top pro děti do 15 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let. Všichni tito hráči nově platí roční příspěvek 14 400 Kč. Stejně tak zvýhodňujeme i vaši blízkou rodinu (manžel, manželka, přítel, přítelkyně, děti), za stejné členské výhody jako máte vy zaplatí roční příspěvek jen 10 200 Kč.

 

Přiveďte kamaráda
Máte mezi svými přáteli negolfisty nebo golfisty, kteří zatím nejsou našimi členy? Změňte to a zahrajte si zdarma. Pokud se na vaše doporučení někdo z vašich přátel stane členem hostivařského klubu, získáte dvě green fee – jedno vy a druhé náš nový člen. Podmínkou je, že nový člen uvede vaše jméno na své přihlášce. Přátel můžete doporučit kolik chcete a přesně tolik green fee od nás obdržíte. Akce trvá do 30. 4. 2020. Více o akci zde.

Stále vylepšujeme podmínky pro váš trénink a hru a snažíme se, aby se vám v hostivařském golfovém areálu líbilo.
Ani v sezóně 2020 tomu nebude jinak. Aby vám nic neuniklo, můžete sledovat aktuální nabídku na našem webu, facebooku, instagramu nebo si stáhnout aplikaci Golf Hostivař.

Kompletní výhody členství v Hostivaři zde.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.