Business na golfu: poukaz na konzultaci

Ve středu 15. listopadu proběhlo historicky první Businessové setkání na golfu v našich klubových prostorách Golfu Hostivař. Chceme dát našim členům a přátelům Golfu Hostivař možnost dozvědět se více o různých tématech, která aktuálně rezonují světem businessu. Zároveň také tvoříme platformu, kde se mohou členové setkat a vzájemně se dozvědět o svých obchodních aktivitách.

V rámci prvního setkání nás Zuzana Stošíc Prediger (CoachForSuccess.org), zkušená koučka se zaměřením na osobní manažerský rozvoj ale i business development firem, provedla tématem osobní značka. Dozvěděli jsme se, že osobní značka je naší nedílnou součástí, nelze vypnout či zapnout. Důležité je uvědomit si jak my chceme působit na ostatní a jak na ně aktuálně působíme. Praktickým cvičením nás provedla cestou poznání, že mnohdy si nejdříve musíme uvědomit, co chceme a jak vnímáme sami sebe a jestli s tím není naše vystupování na venek v rozporu. ”Zuzka mě inspirovala nejen k zamýšlení se nad mojí osobní značkou a jejím působení na druhé, ale hlavně nad její autenticitou vůči mě samotné. Moc se těším na další setkání.”, komentovala přednášku jedna z více než 30 účastnic, expertka na řízení operačních rizik Katarína Legemzová.
Ve spolupráci s koučkou Zuzanou Stošíc Prediger jsme pro vás připravili speciální nabídku, kdy všichni členové a přátelé Golfu Hostivař dostanou k úvodní konzultaci 30 minut zdarma jako dárek, stačí použít heslo “Golf Hostivař” (na emailu zu@coachforsuccess.org nebo telefonicky 720 704 225). Tento bonus můžete využít i v případě, že byste chtěli konzultaci darovat jako dárek pro vaše blízké či obchodní partnery formou stylového voucheru.
Na další businessové setkání na golfu se můžete těšit již v lednu!
Prediger_voucher_135x135mm_CZ.jpg
Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.