Mistrovské turnaje pro sezonu 2015!

S blížícím se koncem sezóny pro vás v Hostivaři připravujeme tradiční mistrovské turnaje určené pouze našim členům. Třetí zářijový víkend 19. a 20. bude patřit Mistrovství GCHOS ve hře na rány. Je to už tradičně nejprestižnější turnaj sezony, kterého se účastní nejlepší hráči a hráčky. Startovat jistě budou i reprezentanti našeho klubu, kteří obsadili výborné 5. místo v Extralize družstev mužů! Je to tedy výborná příležitost, porovnat si svoje golfové umění s tím nejlepším, co hostivařský klub může nabídnout. Hrát se bude dvoukolově, na rány, varianta A+B. Přihlášení zde.

O jeden víkend dříve v sobotu 12. 9. se koná nový turnaj letošního kalendáře. Také v něm hledáme nejlepší hráče našeho klubu, ale tentokrát na stablefordové body! Hrát se bude ve třech HCP kategoriích, varianta A+A. Přihlášení zde.

Letos už pro tyto mistrovské turnaje neplatí žádné omezení, hráči se mohou účastnit obou víkendových golfových klání a ne jen jednoho, jako tomu bývalo v minulosti. Poplatky těchto turnajů jsou velmi výhodné a pro všechny úspěšné hráče budou připraveny hodnotné ceny: Vouchery na luxusní textil šitý na míru, na víkendové pobyty, vyhlášenou gastronomii, na masáže atd. atd.

Vyhlášení obou turnajů proběhne v neděli 20. září od 18:00 v prostorách klubu v rámci slavnostního večera s dekorováním nových mistrů klubu pro rok 2015.

Pro hráče bude připraven raut. Pro doprovod hráčů nebo ostatní návštěvníky je možné raut doobjednat a to za 100 Kč. Případné objednávky zasílejte prosím na e-mail turnaje@golfhostivar.cz nejpozději však do pondělí 14. 9. 2015

15 fíček s přáteli

15 fíček s přáteli
Čerpejte s parťáky vaše členské výhody. S DRIVE plus.

Tréninkové karty s 20% slevou

Tréninkové karty s 20% slevou
Trénujte výhodněji každý den!

Prázdninové dětské kurzy

Prázdninové dětské kurzy
Už máte pro děti program na prázdniny?

Zahrajte si devítku zdarma

Zahrajte si devítku zdarma
Staňte se našimi novými členy.

Partneři areálu

Naše další areály