Více z této sekce

Tri golf

Jednoduchá a snadná verze golfu určená především dětem od 4 do 6 let. Probíhá pod vedením golfových instruktorů. Využívá speciální golfové náčiní (tri-golfové hole a míče), pomůcky a hry navržené k zábavnému představení golfu dětem. Tri golf je více hrou, než golfovým tréninkem, a představuje tak zábavnou a atraktivní možnost trávení volného času, díky kterému děti získají vztah ke sportu. Pomocí nejen golfových her se zaměřujeme na rozvoj koordinačních schopností a na psychickém a fyzickém rozvoji dítěte.

Nově jsem také pro naše malé golfisty pořídili vybavení SNAG. SNAG je výukový systém pro děti, který má potenciál přivést nenásilnou, dostupnou a zábavnou formou děti ze široké veřejnosti ke golfu. Velkou výhodu má v tom, že se dá používat naprosto univerzálně – na dětském hřišti, v tělocvičně, na louce …

Pomůcky pro SNAG golf tvoří speciální plastové hole s velkou úderovou plochou, barevné textilní míče a terče se suchými zipy, na které se míče nalepí. Díky tomu je velmi snadné míč zasáhnout, děti se baví a nehrozí nebezpečí, že by něco rozbily nebo se poranily.  Přitom ale nejde o bezúčelnou hru – SNAG obsahuje všechny prvky golfové hry a systém ve finále dítě dovede až ke hře skutečnými golfovými holemi a skutečnými míči.

Požadavky na děti:

Místo konání: tri-golfové hřiště v areálu Golf Hostivař, děti mají společný sraz v indooru, po skončení kurzu je zde instruktoři opět předají rodičům

Cena zahrnuje: vstup do areálu, výuku, zapůjčení speciálních holí a míčků

Lekce trvá: 90 minut (85 minut trénink, 5 minut případná diskuze s rodiči)

Počet dětí v kurzu: max. 12 dětí na 2 trenéry

NOVINKA!

TRI + je pro děti ve věku 5 – 6 let, které jsou na hranici start golfu, zápis do tohoto kurzu probíhá po domluvě s koordinátorem kurzu. Hraje se již s klasickými golfovými holemi.

Termíny kurzů

 

Projekt je podporován těmito subjekty:
             

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu

Naše další areály