Letní akce 2022

PRÁZDNINOVÁ LETNÍ KARTA

Každý člen Golf Clubu Hostivař může celé prázdniny (červenec – srpen) pořídit letní kartu obsahující 10x green fee až na 18 jamek. Velmi zvýhodněná prázdninová karta je k zakoupení na recepci za 6.900 Kč. Tyto green fee jsou přenosná a můžete, tak pozvat na hru svého parťáka! Podmínkou je, že při čerpání feeček pro vaše přátelé půjdete, jako držitelé karty, s nimi. Všechna fee z této prázdninové karty jsou platná do konce září tohoto roku.

DĚTI HRAJÍ ZA STOVKU

Prázdniny jsou pro školáky ideálním časem pro golfové tréninky a hru. V Galerii Golf Hostivař mohou všechny děti (do 15 let) hrát celé letní prázdniny (červenec a srpen) za 100 Kč. Akce platí nejen na feečka na hřiště golfové akademie, ale i na všechny jamky našeho hřiště (dvanáctka i šestka). Akce neplatí na turnajová fee.

LOSOVÁNÍ O ČLENSTVÍ VIP NA ROK 2023

Když se zúčastníte o prázdninách jakéhokoliv turnaje, který je pořádán naším golfovým klubem, zařadíme vás do slosování o členství VIP na rok 2023. Hodnota tohoto členství v roce 2022 je 18.000 Kč a tito členové mají k dispozici každý den 2 koše míčů denně, hřiště golfové akademie a 30 green fee na hřiště. Svou šanci na vylosování můžete zvýšit četností svých návštěv na turnajích. Platí tedy, že kolikrát se zúčastníte, tolikrát bude vaše jméno ve slosovacím osudí. Losování se uskuteční v prvních 14 dnech září tohoto roku.

 

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.