Art Drive

S radostí Vás zveme na nevšední komentovanou projížďku našim unikátním golfovým areálem, který je zároveň jedinečným uměleckým parkem. Galerie Golf Hostivař je místo, kde se krajina umění a golfu harmonicky prolínají.

Tato exkluzivní jízda Vám nabízí možnost obdivovat vynikající díla moderního umění, roztroušená po celém našem golfovém hřišti. Během projížďky budete mít možnost obdivovat díla takových uměleckých velikánů, jako jsou David Černý, Karel Malich, Stanislav Kolíbal a Lukáš Rais, spolu s řadou dalších významných umělců. Náš průvodce Vám odhalí fakta nejen o vystavených dílech, ale také o světě umění a golfu. Každé dílo má svůj vlastní příběh, a my jsme zde, abychom Vám tyto příběhy přiblížili. Vstup do naší galerie nezahrnuje jen tu nejlepší komentovanou projížďku golfovým vozíkem, ale také welcome drink. Pozvěte své přátele, rodinu nebo kolegy a prožijte s námi nezapomenutelný den plný umění, golfu a skvělého jídla v našem Bistru. Vstupte do naší galerie a zažijte golf a umění jako nikdy předtím.

Nejbližší termíny:
Připravujeme termíny na jaro a léto 2024.
Nevyhovuje vám termín? Nezoufejte, napište nám na artdrive@golfhostivar.cz a my vám dáme vědět jakmile vypíšeme další termíny začátekm sezóny 2024.

Na uvedené termíny je nutné provést rezervaci přes email ArtDrive@golfhostivar.cz . Uveďte, prosím, jména přihlašovaných osob.

Cena: 
V rámci pilotního ročníku je prohlídka pro naše členy, jejich přátelé a naše příznivce zdarma.

Délka akce:
Program obsahuje zhruba 2 hodinový výjezd na golfových buggynách po našem areálu. U každé instalace je malá pauza a drobný výklad.

Naše speciální prosba:
Pokud se přihlásíte a nemůžete se zúčastnit, prosím, napište nám, ať můžeme vaše místo nabídnout náhradníkovi, který se na prohlídku také těší.

Na co se nás často ptáte?
1. Pro jak staré/malé lidi to je, resp. mohu vzít s sebou děti? A jak staré?
Na věku nezáleží. Akce je určena všem, kdo mají zájem o nevšední zážitek spojený s návštěvou upraveného golfového prostředí, jízdou na bugyyně a prohlídkou galerie pod širým nebem.
2. Kdo může řídit bugynu – může i starší syn, který nemá řidičský průkaz?
Golfovou buggy je možné řídit od 16 let, a to i bez řidičského průkazu. Buggy je bezpečná a ovládání je snadné. Podmínkou však je, aby druhá osoba byla dospělá a plnoletá.
3. Jsme tři vejdeme se do jedné buggy?
Není to standard, ale v podstatě ano. Pokud se jedná o jednoho dospělého a dvě menší děti, tak se vejdete. V podstatě i dva dospěláci s jedním menším dítkem jízdu také zvládnou. Prosím tento požadavek nám ale předem napište.
4. Může s námi pes?
Na naše hřiště mohou i pejsci, ale na tento druh akce to není vhodné. Budeme rádi, když svého parťáka necháte doma. Plánujeme v další sezóně přidat i termíny pro pěší, kde s pejskem problém nebude.
5. Co v případě deštivého počasí?
Akce se koná i za mírného deště. Pokud by nám počasí a stav hřiště nedovolili akci uskutečnit, budeme vás o tom informovat s takovým předstihem, jak jen to zvládneme. Sledujte, prosím, předpověď a pro případ deště se vybavte vhodnou obuví a deštníky. Bude-li hřiště podmáčené, pohyb bugyn omezíme na zpevněné cesty a k některým instalacím bude třeba dojít pěšky.

Zajímají vás tyto naše akce? Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme jakmile vypíšeme další termín prohlídky, nebo budeme pořádat jinou podobnou akci v naší galerii pod širým nebem.

 

Chci začít s golfem
Chci začít s golfem
Usnadníme vám vaše první golfové krůčky hostivařským areálem.
Členské slevy a výhody
Členské slevy a výhody
Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Magazín Golf Hostivař
Magazín Golf Hostivař
Vydáváme si vlastní golfový magazín v tištěné i online podobě. Zdarma.
Naše venkovní galerie
Naše venkovní galerie
Umění je naše láska o kterou se s vámi rádi u nás v areálu dělíme.