Více z této sekce

Otázky & odpovědi – Členství 2021

Dárek 6 000 Kč / 3 000 Kč

Kdo dárek 3 000 Kč získá? Pro koho je určený?
Dárek 3 000 Kč získávají všichni stávající a bývalí členové klubu. Na nové členy se tento dárek nevztahuje.

Je možné čerpat dárek i v průběhu sezony (např. pokud se rozhodnu pro členství VIP až v dubnu)?
Dárek 6 000 Kč je možné čerpat pouze v případě, že uhradím včas (tj. do 20. ledna 2021) členský příspěvek na sezonu 2021. Později to není možné.

Je možné čerpat dárek i v průběhu sezony (např. pokud se rozhodnu pro členství VIP až v dubnu)?
Dárek 3 000 Kč je možné čerpat pouze v případě, že členský příspěvek na sezonu 2021 uhradím do 31. března 2021.

Mohu 3 000 Kč použít i na snížení ceny jiného typu členství než VIP?
Ne. Dárek 3 000 Kč je možné použít pouze ke snížení ročního příspěvku členství VIP dospělého, tedy z 18 000 Kč na 15 000 Kč.

Je bonus v hodnotě 3 000 Kč na VIP členství také pro studenty?
Pro studenty do 26 let (s potvrzením o studiu), je cena za 12 000 kč na rok za VIP členství, a bonus 3 000 Kč je ve formě 5x buggy na rok.

Dárek 3 000 Kč bohužel nevyužiju ani na zvýhodnění členství VIP (nechodím hrát tak často) ani na buggy  (nepoužívám ji při hře). Mohu dárek 3 000 Kč použít na snížení příspěvku členství PLUS případně na nějaké jiné služby (simulátory v indooru)?
Je nám líto, ale dárek 3 000 Kč je připraven s cílem, aby si mohli naši členové během sezony 2021 pořádně vyzkoušet všechny nové jamky našeho hřiště. Na jiné služby jej není možné uplatnit.

Budu mít roční příspěvek 12 000 Kč / 15 000 Kč u členství VIP v této výši i nadále?
Ne, dárek snižuje cenu VIP členství jen v sezoně 2021. Od roku 2022 bude Váš roční příspěvek ve standardní výši, tj. 18 000 Kč.

Upisuji se při užití dárku 6 000 Kč / 3 000 Kč na více let dopředu?
Nikoliv. Vaše členství je i při využití dárku jen na další rok. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete chtít nadále členství u nás mít, tak ho lze standardní cestou na konci roku zrušit.

Host

Kolik hostů si mohu na hřiště vzít za členskou cenu?
Člen PLUS si může vzít na hřiště jednoho hosta, člen VIP až tři hosty. Vždy platí, že hosté musí se členem hrát v jednom flightu.

Může uplatit členské ceny i můj host, pokud jde se mnou trénovat na driving range nebo do indooru?
Bohuže ne. Členské ceny pro hosta můžete uplatnit pouze při hře na hřišti.

Mohu uplatnit slevu pro svého hosta na turnajové fee?
Ne, sleva lze použít pouze na klasická ceníková green fee.

Pro čerpání služeb z kreditu člena (DRIVE) nebo volných fíček (DRIVE, PLUS) je nutné, aby byl člen osobně doprovázel svého hosta?
Ano, pro čerpání jakýchkoli služeb z kreditu člena je nutná fyzická přítomnost člena na recepci. Není však nutné, aby člen (hostitel) čerpal nějaké služby. U čerpání green fee je nadále podmínkou, že člen a jeho host spolu hrají ve stejném flightu.

Volná fíčka

Od ledna dostane zcela nový člen (nikdy nebyl naším členem) fee na 18 jamek. Lze využít třeba na 9 jamek v jeden den a 9 jamek  v druhý den.
Každý nový člen může využít 1 hru na hostivařském hřišti. Jestli zvolí hru na 6 jamek, nebo 12, nebo 18 je v podstatě na něm. Jedná se tedy o hru až na 18 jamek v jeden den. (Viz nové herní možnosti hostivařského hřiště). Tuto hru může také někomu věnovat. Je ale bezpodmínečně nutné, aby byl člen osobně přítom na recepci, bude-li tuto hru na až 18 jamek používat pro jiného hráče.

Volná fíčka, která mám ve svém členství (DRIVE, PLUS) platí „až na 18 jamek“. Znamená to, že je mohu využít na libovolný počet jamek, které budu hrát? Budou se mi odečítat i v případě, že se rozhodnu hrát jen např. 12 nebo 6 jamek?
Ano, ale jen pokud si to budete přát. Pokud půjdete zrovna hrát nižší počet jamek (např. 12), může být pro vás výhodnější si green fee uhradit za členskou cenu a volná fíčka použít až budete hrát na více jamek.

Znamená to tedy že do doby, než bude zprovozněno všech 18 jamek, nemohu čerpat hru na plných 18 jamek?
Svá volná fíčka budete moci plně využít už od začátku sezony 2021. Budeme hrát již na 16 jamek systémem 12+4 (viz nové herní možnosti hostivařského hřiště). Našim členům přitom umožníme hrát 4 jamky dvakrát. Tímto způsobem náš člen využije svá volná fíčka na dokoce až 20 jamek (12+4+4).

Ve členství PLUS je zahrnuto „7 green fee na hřiště (až 18 jamek)“. Až bude otevřeno 18 jamek, znamená to, že bude možné čerpat i 14 green fee na 9 jamek?
S variantou 9 jamek není již od počátku letní sezony již počítáno (viz nové herní možnosti hostivařského hřiště). Volných 7 green fee proto není možné čerpat i na 14 green fee na 9 jamek, ani je využít na vyšší počet green fee na nižší počet jamek (např. 6 nebo 12).

Hřiště a počet jamek

Kdy bude zprovozněno plných 18 jamek a jaké kombinace jamek bude možné v Hostivaři hrát?
Od začátku sezony 2021 plánujeme hrát již na 16 jamek ve variantách 12, 4, 16 (12+4), případně 20 jamek (12+4+4). 18 jamek bude zprovozněno koncem léta 2021 a budou se hrát varianty 12, 6, 18 (12+6), případně 18 (turnajová varianta). Detailní popis jednotlivých variant včetně přehledných plánků najdete na nové herní možnosti hostivařského hřiště.

Bude možné si zahrát také klasickou devítku?
S hrou na klasických devět jamek v nových herních schématech v současné době nepočítáme. Podle dosavadních ohlasů hráčů je právě 12 jamek ideálním počtem jamek a rozhodli jsme se proto nové hřiště pojmout jako 12+6 a ne 9+9. Tato rozdělení přinese hráčům oproti klasickému rozdělení více herních variant, širší časovou variabilitu a také více zábavy. Hostivařských 12 jamek je navíc časově nenáročných a lze je absolvovat ve velice podobném čase jako klasických 9 jamek.

Ceny green fee 2021

Jaké jsou předpokládané ceny green fee na příští sezonu?
Předpokládané ceny green fee najdete zde.

Co znamená „až 40% sleva na hru“?  Bude sazba rozdílná ve všední den a o víkendu? Jakou slevu lze očekávat ve všední den a jakou o víkendu?
Stejně jako dosud budou mít naši členové velmi zajímavé slevy na green fee i dalších službách (tréninkové plochy) pokud vyčerpají služby, které jsou součástí jejich balíčku členství. Slevy na green fee pro dospělého člena představují 17-29% zvýhodnění oproti standardním nečlenským cenám a jejich konkrétní výše je odvislá od počtu jamek a časového pásma.  Slevy na green fee pro členy z řad dětí a seniorů jsou ve výši 28-45% oproti standardním nečlenským cenám pro dospělého hráče.

Předpokládané ceny green fee na sezonu 2021 pro naše členy i ostatní hráče najdete zde.

Platba členských příspěvků

Je možné hradit členský příspěvek v měsíčních splátkách?
Tento způsob úhrady v současné době bohužel neumožňujeme.

Je možné přerušit členství a mít stále platnou registraci na ČGF, abych se mohl účastnit turnajů?
Bohužel čistě registrační členství nenabízíme a tato varianta tedy není možná.

Chtěl bych upgradovat na vyšší typ členství, co pro to mohu udělat?
S vaším variabilním symbolem jen pošlete vyšší částku podle typu členství a my se o všechno ostatní postaráme.

Mohu jako stávající člen využít on-line nákup členství?
Online přihláška je určena pouze pro nová členství – nelze využít k úhradě příspěvků stávajících členů. Ti naleznou platební předpis pro on-line platbu ve svých emailových schránkách.

Lze uhradit vyšší typ členství převodem na účet?
Ano, samozřejmě. Pod svým variabilním symbolem jen uhraďte odpovídající částku.

Můžu členství uhradit převodem nebo na recepci za více osob?
Při platbě převodem je důležité použít správný variabilní symbol a platbu za každé jednotlivé členství odeslat zvlášť.  Na recepci při platbě kartou je to s rozdělením plateb za jednotlivé členy obdobné.

Bude mé členství platné až od 1. 1. 2021?
Při platbě na recepci můžete výhody členství čerpat ještě ten den. Platnost je tedy od zaplacení (i v roce 2020) do konce roku 2021.

Rodina

Kdo může využít slevu pro rodinu 50 % (resp. cenu 9 000 Kč za VIP členství)?
Tuto slevu umožňujeme pro manžela/manželku a děti člena, který má plnohodnotné (standardní) členství VIP. Pro rodiče to možné není. Pro rok 2022 zavedení i této možnosti zvažujeme.

Poskytujete množstevní slevu pro rodinu i u nižšího členství (např. na nákup pěti členství DRIVE)?
Množstevní slevy neposkytujeme. U VIP členství lze k plnému členství pořídit po členy rodiny členství VIP s výraznou slevou 50 %.

Jsme manželé a oba senioři, můžeme si tedy koupit seniorské VIP členství za 12 000 Kč + rodinné VIP za 9 000 Kč?
Ne, rodinné členství lze zakoupit pouze k nezlevněnému VIP členství za 18 000 Kč, proto pro vás bude lepší pro oba koupit seniorské členství za 12 000 Kč.

Převod kreditu a fíček do další sezony

Nevyčerpaný kredit nebo fíčka se mi budou převádět do dalšího roku opakovaně?
Nevyčerpané služby vám převedeme vždy do další sezony. V praxi to znamená, že je musíte spotřebovat následující rok a nebudou se tedy převádět opakovaně.

Mohu využít převedený nevyčerpaný kredit nebo fíčka v příštím roce i jako nečlen klubu?
Bohužel ne. Tyto služby jsou součástí členství a v případě, že si členství v dalším roce neobnovíte, není možné je čerpat.

Mohu nevyčerpaný kredit nebo fíčka převést na jiného člena?
Bohužel ne. Tyto služby jsou navázány k vašemu osobnímu členství a nelze je převádět na jiného člena.

Převedete mi i nevyčerpané služby z roku 2020 do další sezóny?
Bohužel ne. Tento benefit zavádíme jako novinku od roku 2021.

Jaké všechny kredity a fíčka mi převedete do další sezóny?
Jedná se o převod kreditu, který činil 2.000 Kč ke členství DRIVE (resp. jeho nevyčerpané části) a zbylých fíček v rámci členství  PLUS. Žádné další nevyčerpané bonusy do další sezóny nepřevádíme (simulátory, buggyny, další volné vstupy u našich partnerů).

Hra do konce roku zdarma

Pokud zaplatím členství do konce listopadu, budu moci, jako v předchozích letech, využívat hru zdarma do konce roku?
Ano, členství 2021 je možné platit již od 16. 11. 2020. Ihned po úhradě můžete využít hry na našem hřišti zdarma do 31. 12. 2020.

Přechod na jiný typ členství během sezony

Pokud se rozhodnu přejít ze základního členství DRIVE na PLUS nebo VIP během sezony, je to možné?
Ano, přechod na vyšší typ členství není problém. Uhradíte jen rozdíl v ceně příspěvku a bude provedeno vyrovnání služeb.  V případě přechodu z členství DRIVE na členství PLUS vám převedeme nevyčerpaný kredit/green fee a ke členství získáte 5 volných fíček. 2 fíčka jsou odečtená jako náhrada kreditu 2 000 Kč, jehož zůstatek vám převedeme (pokud jste ho nestačili vyčerpat).

Pokud se rozhodnu svému dítěti zvýšit členství na VIP během sezóny, bude mu umožněno uhradit jen rozdíl do částky 9 000 Kč (sleva pro rodinného příslušníka 50% u VIP členů)?
Ano. Pokud máte VIP členství, pak vaše dítě má nárok mít členství VIP v rodinné slevě za 9 000 Kč. Doplatek tedy bude skutečně jen rozdíl cen.

Kompenzace členského příspěvku při uzavření hřiště nebo indooru

V případě, že bude hřiště nebo jeho část uzavřená (např. z důvodu Covid opatření nebo jiných technických důvodů), získám nějakou kompenzaci uhrazeného členství?
Všeobecně se držíme zásady, že v případě jakéhokoli uzavření nebo omezení provozu, které znemožní vyčerpání služeb obsažených ve členství, kompenzaci našim členům poskytujeme. Její konkrétní forma závisí na délce a rozsahu uzavření areálu. U členství DRIVE a PLUS má nově člen automatický převod nevyčerpaných služeb do jedné další sezony, takže zde o své služby nepřijde. U členství VIP jsme v případě déletrvajícího uzavření areálu připraveni upravit výši členského příspěvku pro další sezonu.

 

Chci začít s golfem

Chci začít s golfem

Začínáte s golfem? Tato stránka by vám měla usnadnit první golfové krůčky hostivařským areálem.
Chci být členem

Chci být členem

Staňte se součástí naší hostivařské rodiny a čerpejte své výhody ihned.
Aplikace

Aplikace

Chcete mít aktuální informace po ruce? Stáhněte si naši aplikaci Golf Hostivař.
Magazín Golf Hostivař

Magazín Golf Hostivař

Zajímavosti, aktuality, reportáže v tištěné i online podobě.

Partneři areálu