Výsledky Hostivař Open

V neděli jsme hráli 18jamkový turnaj Hostivař Open. Počasí si s námi pěkně hrálo ale nakonec se umoudřilo a hráči mohli v klidu schovat své deštníky. Turnaj proběhl v duchu The Open a hráči také mohli na konci turnaje tipovat výherce z Royal Troon. Správný tip měl nakonec Luong Si a vyhrál tak lahev prosecca. Tu také v puttovací soutěži, která byla po skončení turnaje vyhrál Ondřej Šindelář. Turnaj jsme vyhlašovali ve třech kategoriích. Výherce kat. 0 – 18 Ladislav Břeska uhrál 33 stb. bodů, výherce kategorie 18,1 – 30 Lukáš Skořepa získal krásných 40 stb. bodů a v kat. 30,1 – 54 zvítězila se 41 stb.body Štěpánka Fiedlerová. Hráči si odnesli krásné ceny i pohárky.

Po turnaji jsme zde měli komentátora Golf Channelu Mika Hrubého, který si pro hráče připravil zajímavosti ze světa golfu i z právě probíhajícího turnaje.