Více z této sekce

SKI & GOLF

Rádi lyžujete a baví vás hrát golf? Zveme vás na jedinečnou akci SKI & GOLF, která proběhne v našich areálech v termínech 16. a 18. března 2018.

Popis a systém soutěže:

Jedná se o kombinaci golfu a lyžování. Výsledek je tvořen součtem zahraných ran a času lyžování.  Při rovnosti výsledků dvou nebo více účastníků, rozhoduje lepší čas z lyžařského závodu a následně pak skóre dosažené v golfové části mistrovství. Bude-li i potom shoda rozhoduje posledních 6, 3, 2 nebo 1 jamka.

Maximální počet účastníků je 50 soutěžících. V případě většího zájmu bude rozhodujícím faktorem pro přijetí hráče do soutěže golfový HCP (budou upřednostněni hráči s nižším HCP). Ostatní přihlášení zájemci  budou zařazeni mezi náhradníky.

1. Golfový turnaj

Hraje se na rány (brutto) bez vyrovnání na 9 jamek. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný počet ran násobí dvěma.  Hraje se podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a místních pravidel.

1. Lyžařský závod

Závodí se v obřím slalomu na 1 kolo. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný čas násobí dvěma.

V případě, že závodník nedokončí lyžařský závod, získává možnost znovu startovat na konci kompletního startovního pole opět dle startovních čísel a budou mu připočteny 2 vteřiny k jeho dosaženému času. Pokud účastník nedokončí závod ani v opravné jízdě, bude mu započten výsledek nejhoršího závodníka v příslušné kategorii plus 2 vteřiny.

Závodník je povinen mít v lyžařském závodě na hlavě zapnutou lyžařskou helmu.

Kategorie:

  1. společná muži/ženy do 50 let (ročníky 1969 a mladší), vyhlašujeme 3 nejlepší účastníky
  2. společná muži/ženy nad 50 let (ročníky 1968 a starší), vyhlašujeme 3 nejlepší účastníky

Mistr klubu, Mistryně klubu –  je vyhlašován nejlepší závodník a závodnice v absolutním pořadí (bez rozlišení kategorií).

Program:

Golfový turnaj – pátek 16. 3. 2018, Golf Hostivař, Praha, postupný start od 14:00

Lyžařský závod – neděle 18. 3. 2018  areál SKIMU, Horní Malá Úpa – Pomezní Boudy, sjezdovka Lesní hřeben o délce 1000m, https://www.skimu.cz/

V rámci startovného získávají celodenní permanentku, závodníci se tak mohou před startem rozjezdit a užít si lyžování i po závodu.

Přihlášky, startovné a poplatky:

Startovné ve výši 1500 Kč je potřeba je uhradit nejpozději do 10. března 2018 v recepci Golf Hostivař, kde účastník vyplní a odevzdá i přihlášku do soutěže

Ubytování, stravování a parkování není zahrnuto do startovného.

Ubytování:

Zájemci si mohou zajistit ubytování na Horní Malé Úpě (Pomezní Boudy). Ideální ubytování nabízí pivovar Trautenberk, který se nachází v těsné blízkosti sjezdovky a bude zde také probíhat slavnostní vyhlášení výsledků.

Kontakt: tel: 739 004 499  hotel@pivovartrautenberk.cz, www.pivovartrautenberk.cz

Doporučujeme rezervaci ubytování co nejdříve.

Další informace:

Pojištění je plně v kompetenci účastníků SKI-GOLFU a účastník registrací přes internet stvrzuje, že má řádné a platné zdravotní a úrazové pojištění po dobu trvání celého mistrovství SKI-GOLF (včetně tréninkových kol).

Organizátor a soutěžní výbor

Golf Club Hostivař & SKIMU

Ředitel soutěže: Pavel Fulín

Koordinátor golfové části: Andrea Šimková

Koordinátor lyžařské části: Martin Buček

Změny, úpravy a doplnění vyhrazeny.

Tato verze propozic soutěže je platná ke dni: 16. 1. 2018

Zveme vás na jedinečnou akci

Zveme vás na jedinečnou akci
V našich areálech 16. + 18. 3. 2018

Hrajte s námi HOPALO

Hrajte s námi HOPALO
Stačí zahrát alespoň jednu jamku v paru

Tip pro firmy:

Tip pro firmy:
Zapojte se i vy do naší firemní tour

Vítejte v klubu

Vítejte v klubu
Stačí být členem Hostivaře

Partneři areálu

Naše další areály