Členské slevy a výhody

Top Culture

10% sleva pro naše členy na představení:

VEČEŘE S MOZARTEM – OPERA NA DOTEK
To nejlepší z Mozartových oper v podání vynikajících zpěváků a hudebníků z prestižních českých operních scén vystupujících v dobových kostýmech, v kombinaci s tradičním tříchodovým menu servírovaným o přestávkách mezi hudebními bloky v neo-barokním památkově chráněném Boccaccio sále v srdci Starého Města.

Poprosíme o rezervaci konkrétních termínů na e-mailu info@mozartdinner.cz, nebo telefonicky na + 420 778 091 222. Více informací na www.MozartDinner.cz

 

SHOW U MEDVÍDKŮ

Show U Medvídků je tradiční staropražskou zábavou se staropražskými písněmi, kankánem, interakcemi a soutěží. V hlavních rolích vystoupí jak jinak než pivo, band se čtyřmi excelentními muzikanty, zpěvákem a zpěvačkou a dvě krásné tanečnice. Těšte se na skvělou show a pivní degustaci se čtyřmi pivy (celkem 1,1 l)!

Pro rezervaci konkrétního termínu nás prosím kontaktujte na info@beershow.cz, nebo telefonicky na +420 778 091 222.Více informací najdete na www.BeerShow.cz.

 

 

STAROPRAŽSKÁ HUDEBNÍ SHOW, TRADIČNÍ TMAVÉ PIVO

Mistrovskou staropražskou hudební Show U Fleků tvoří sled známých staropražských a mezinárodních písní a skladeb, dvou vtipných scének a pivní soutěž. To vše v podání čtyř vynikajících muzikantů a třech skvělých zpěváků. A samozřejmě nechybí ani tradiční černé pivo z jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě, kde se tento nápoj vaří nepřetržitě již více jak 500 let.

Pro rezervaci konkrétního termínu nás prosím kontaktujte na info@showufleku.cz, nebo telefonicky na +420 778 091 222. Více informací najdete na www.ShowUFleku.cz.

Prázdninová karta pro členy

Prázdninová karta pro členy
8 green fee, 8 driving range

Hole in one: byt v hodnotě

Hole in one: byt v hodnotě
Vždy na FINEP HCP středě

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018
Výstava automobilů a motocyklů první republiky

Aplikace Golf Hostivař

Aplikace Golf Hostivař
Stahujte na Google Play a App Store

Partneři areálu

Naše další areály