Členské slevy a výhody

Top Culture

10% sleva pro naše členy na představení:

VEČEŘE S MOZARTEM – OPERA NA DOTEK
To nejlepší z Mozartových oper v podání vynikajících zpěváků a hudebníků z prestižních českých operních scén vystupujících v dobových kostýmech, v kombinaci s tradičním tříchodovým menu servírovaným o přestávkách mezi hudebními bloky v neo-barokním památkově chráněném Boccaccio sále v srdci Starého Města.

Poprosíme o rezervaci konkrétních termínů na e-mailu info@mozartdinner.cz, nebo telefonicky na + 420 778 091 222. Více informací na www.MozartDinner.cz

 

SHOW U MEDVÍDKŮ

Show U Medvídků je tradiční staropražskou zábavou se staropražskými písněmi, kankánem, interakcemi a soutěží. V hlavních rolích vystoupí jak jinak než pivo, band se čtyřmi excelentními muzikanty, zpěvákem a zpěvačkou a dvě krásné tanečnice. Těšte se na skvělou show a pivní degustaci se čtyřmi pivy (celkem 1,1 l)!

Pro rezervaci konkrétního termínu nás prosím kontaktujte na info@beershow.cz, nebo telefonicky na +420 778 091 222.Více informací najdete na www.BeerShow.cz.

 

 

STAROPRAŽSKÁ HUDEBNÍ SHOW, TRADIČNÍ TMAVÉ PIVO

Mistrovskou staropražskou hudební Show U Fleků tvoří sled známých staropražských a mezinárodních písní a skladeb, dvou vtipných scének a pivní soutěž. To vše v podání čtyř vynikajících muzikantů a třech skvělých zpěváků. A samozřejmě nechybí ani tradiční černé pivo z jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě, kde se tento nápoj vaří nepřetržitě již více jak 500 let.

Pro rezervaci konkrétního termínu nás prosím kontaktujte na info@showufleku.cz, nebo telefonicky na +420 778 091 222. Více informací najdete na www.ShowUFleku.cz.

Hra do konce roku zdarma

Hra do konce roku zdarma
Bonus pro stávající členy...

Dárek pro naše členy

Dárek pro naše členy
Hostivařský kulich

Vánoční setkání 21. 12. 2017

Vánoční setkání 21. 12. 2017
Popřejeme si krásné svátky. Jste zváni!

Hostivařská zimní čepice

Hostivařská zimní čepice
Vyberte si z několika barev

Partneři areálu

Naše další areály