Soutěže družstev- už za měsíc

I v letošní sezoně má GCHOS nasazené týmy v soutěžích družstev. Každý tým má svého kapitána, který s nominovanými hráči bude komunikovat a následně je pak dle svého nejlepšího uvážení povede k úspěchu v jednotlivých soutěžních kolech. Veškeré dění kolem výkonnostního golfu a soutěží družstev i v letošní sezonu zajišťuje Jan Šonka.

Z nejbližších soutěží nás čeká jedna soutěž mládeže a dvě dvoukola soutěží družstev dospělých. Konkrétně 13. a 14. června se odehraje na hřišti Terasy Ústí nad Labem první dvoukolo krajské soutěže žen. Tento tým jsme soutěží přihlásili letos prvně. Kapitánem je v prvním dvoukole profesionální trenér Roman Chudoba. Reprezentovat nás budou hráčky Tereza Šlancarová, Markéta Zrzavá, Erika Kotková a Elisabeth Křenovská. Na aktuální soupisce je také Kateřina Kulová.

Ve stejném termínu se v Sokolově pod vedením zkušeného kouče a profesionálního trenéra Pavla Fulína odehrají první dvě kola Extraligové soutěže mužů. Soupiska má v tuto chvíli 10 jmen a bude nutné rozlousknout šestici hráčů- ovšem záleží na aktuální formě a kondici. Z koho musíme vybrat? Dominik Pavouček, Ondra Melichar, David Srb, Lukáš Broda, Tomáš Kotek, Honza Hájek, Filip Horáček, Petr Mandera, Daniel Bek, Petr Horáček

O pár dní později, 21. 6., se odehraje kvalifikace družstev do 16 let. Kapitánem je profesionální trenér Martin Kubricht, který se s mládežnickým týmem na Barboře, pokusí postoupit do dalších kol. Za Hostivař budou hrát Daniel Bek, Matěj Daniel, Linda Beková, Kateřina Kulová, Šárka Jonáková a Ondra Kokoška.

O všech těchto, a dalších, reprezentačních akcích, Vás budeme informovat zde na stránkách, nebo na našem FB profilu.

Hráčky týmu do 16 let v roce 2014.

Hráčky týmu do 16 let v roce 2014.

Tým mužů v roce 2014.

Tým mužů v roce 2014.

Honza Šonka- vedoucího Hostivařského TCM a Lukáš Broda- kapitán družstva chlapců do 18 let a hráč extraligového týmu

Honza Šonka- vedoucího hostivařského TCM a Lukáš Broda- kapitán družstva chlapců do 18 let a hráč extraligového týmu

15 fíček s přáteli

15 fíček s přáteli
Čerpejte s parťáky vaše členské výhody. S DRIVE plus.

Tréninkové karty s 20% slevou

Tréninkové karty s 20% slevou
Trénujte výhodněji každý den!

Podzimní dětské kurzy

Podzimní dětské kurzy
Přihlašujte již nyní své děti!

Zahrajte si devítku zdarma

Zahrajte si devítku zdarma
Staňte se našimi novými členy.

Partneři areálu

Naše další areály