Více z této sekce

Novinky v této sezoně

1_novy-system-cenik

Spustili jsme nový systém, na kterém jsme celý rok pracovali společně s firmou TeeTime SE.
A jaké výhody vám nový systém přinesl?

neomezeny-pocet-micu

Ani korunu navíc
Říkali jste si někdy, že byste si ještě odpálili pár míčů, ale celý koš už platit nechcete? Tak to vám uděláme asi největší radost. Rozhodli jsme se dělat věci opravdu jinak – nově v Hostivaři platíte jen vstup do areálu a odpalovat míčky můžete od rána do večera. Tak snad ten švih pořádně vypilujete.

11

Ani krok navíc
Na drivingu si nově nemusíte pro každý žeton navíc běžet do recepce. Po přiložení celodenního vstupu nebo časové karty k vydavači si jednoduše vezmete tolik míčů, kolik jen budete chtít. Pak už je jen střílet rovně.

 1111

Žádná karta navíc
Abyste už v peněžence nemuseli nosit žádné kartičky navíc, nově máte veškeré zakoupené služby nahrané na vašem osobním účtu, k němuž se na recepci jednoduše přihlásíte pomocí své federační karty ČGF. A co když žádnou zatím ještě nemáte? Nevadí, vyberete si u nás kartičku podle motivu, který se vám bude nejvíce líbit.


111

Od teď už v zimě žádné výmluvy
Proto, abychom vám golf v Hostivaři přes zimu co nejvíc zpříjemnili, připravili jsme pro vás super ceny pro hřiště, venkovní driving i indoor. Nepřehlédněte nové zimní permanentky, kdy můžete buď měsíc, nebo klidně celou zimní sezonu trénovat za super peníze. Neváhejte a pořádně je koukejte využít!

11111

Mějte aktuální informace po ruce

Mějte aktuální informace po ruce
Právě teď stahujte na App Store a Google Play

Slavnostní večer 11. 11. 2017

Slavnostní večer 11. 11. 2017
Zveme všechny hostivařské srdcaře...

Ještě kvalitnější trénink

Ještě kvalitnější trénink
V ceně vstupného!

Podzimní dětské kurzy

Podzimní dětské kurzy
Přihlašujte již nyní své děti!

Partneři areálu

Naše další areály