Více z této sekce

Firemní karty

V našem areálu jsme rozšířili nabídku produktů vhodných zejména pro firemní účely.

Golf se stal vyhledávanou příležitostí pro setkání s obchodními partnery, zákazníky nebo spolupracovníky. Může být také dalším sportem, který vaše firma poskytuje svým zaměstnancům v rámci zaměstnaneckého programu. Proto jsme v našem areálu rozšířili nabídku produktů vhodných zejména pro firemní účely. Nabízíme vám využití dvou typů Firemních karet, VIP Zlatou kartu a kartu Firemní flight. Můžeme vám také poskytnout dárkové certifikáty či poukazy vhodné jako dárek.

Firemní karty

firemní kartaJsou nejjednodušší formou využití našeho areálu. Jedná se o typ karet, které používá většina firem, neboť jsou ideálním nástrojem pro čerpání golfových služeb. Nabízíme je ve dvou variantách.

Základem je firemní účet, na který firma odebírá poskytované golfové služby areálu Golf Hostivař. Firemní účet může mít dvě formy:

1)     účet nabitý předem =  firma složí libovolně dohodnutou částku (vycházející z předpokládaného využití areálu během roku).  Podle výše složené částky nabízíme slevy ve výši 10% až 25%, které poskytujeme ve formě navýšení účtu (při složení např. 100 tisíc Kč se hodnota účtu navýší na 120 tisíc Kč).

Výše slev:

2)     účet s následnou fakturací =  firmě se následně fakturují skutečně odebrané služby (např. každých X měsíců), poskytnuté slevy jsou nižší než při nabití účtu předem (cca 5% až 10%).

V obou případech platí, že:

a)     k firemnímu účtu se vystaví požadovaný počet firemních karet (počet je v podstatě libovolný, podle přání zákazníka)

b)     uživatelé karet si mohou na tyto karty odebírat jakékoliv standardní golfové služby (vstupy a míče na driving, indoor, simulátory, green fee hřiště), ty se odečítají z kreditu (resp. načítají na účet) ve standardních „pultových“ cenách

c)     jednotlivé karty mohou mít navíc individuálně stanovený finanční limit (pro kontrolu nákladů ze strany firmy), celkový součet limitů všech karet se v případě firemního účtu nabitého předem pak rovná celkové složené částce. Limitní karty pak nelze přečerpat (po dohodě je ale možné opět limit navýšit = kartu „dobít“)

d)     jednu kartu může využívat i více osob – karta může ve firmě kolovat nebo držitel karty si může do areálu vzít další hosty

e)     během roku můžeme firmě na požádání předat podrobný přehled čerpání služeb na tyto karty (kdy, kdo, co, za kolik, atd.) – firma má tedy detailní přehled o využití svých karet

f)      karty nelze použít na trenéry, kurzy, konzumaci v restauraci, nákup jiných typů hracích karet, nákup služeb a zboží v golf shopu.

g)     použití firemních karet nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi (například slevy pro členy GCHOS, slevové poukázky atd.)

h)     nespotřebovaný kredit si nelze následně vybrat v hotovosti zpět (nejedná se o deponování peněz, ale o prodej služeb)

VIP Zlatá karta

zlatá-karta
Karta je nepřenosná a opravňuje držitele k využití těchto služeb za jeden den:

 

Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Ráda se s Vámi domluvím na osobní schůzce, nebo můžeme probrat potřebné záležitosti telefonicky či e-mailem.

20130513_175Ing. Gabriela Horká
e-mail: gabriela.horka@golfhostivar.cz
tel.: +420 606 471 844

Prázdninová karta pro členy

Prázdninová karta pro členy
8 green fee, 8 driving range

Hole in one: byt v hodnotě

Hole in one: byt v hodnotě
Vždy na FINEP HCP středě

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018
Výstava automobilů a motocyklů první republiky

Aplikace Golf Hostivař

Aplikace Golf Hostivař
Stahujte na Google Play a App Store

Partneři areálu

Naše další areály