Mistrem klubu pro rok 2014 se stává …

O víkendu 27. a 28. září proběhl v Hostivaři nejprestižnější turnaj sezony – Mistrovství GCHOS ve hře na rány. Turnaje se zúčastnilo celkem 50 hráčů a hráček! V obou kategoriích byly výsledky po sobotním 1. kole velmi těsné. V dámské kategorii se dělily o průběžné první místo hned 4 hráčky, v pánské kategorii hráči dva. V neděli tak šlo o velmi napínavou podívanou! V kategorii žen nakonec o jednu ránu zvítězila a Mistryní klubu pro rok 2014 se stala MARKÉTA ZRZAVÁ (77+73), na druhém místě skončila Tereza Šlancarová (77+74) a třetí místo obsadila Karin Kotková (78+82). Mezi muži rozhodl rozdíl čtyř ran. Titul Mistra klubu získal po kolech 66 a 67 LUKÁŠ BRODA, druhé místo obsadil Dominik Pavouček (66+71) a na bronzové příčce skončil David Srb (70+73). Celkové výsledky z mistrovství si můžete prohlédnout zde. Fotografie zde.

Během slavnostního vyhlášení mistrů klubu se konalo i losování celosezónní soutěže o poukaz na oblečení značky Peak Performance v hodnotě 70.000 Kč! Štěstí se usmálo na Evu Lauerovou. Více info o souteži zde.
Mezi hráčkami ČSOB Dámské golfové tour jsme pak losovali o šperky od firmy Freywille v hodnotě téměř 45.000 Kč. Tuto pěknou cenu si odnesla Zuzana Fučíková.